Kinga Rusin na oscarowej gali postawiła na srebro i bardzo głęboki dekolt. "Tak wyruszam na oscarową imprezę"

Choć Kinga Rusin na tegorocznej gali pojawiła się prywatnie razem z przyjaciółmi, to i tak nie zawiodła kreacją.

Gala oscarowa zawsze budzi ogromne emocje. Mimo że znamy już wszystkich laureatów, emocje nie opadły. Na czerwonym dywanie nie zabrakło naszych "polskich celebrytów". Kinga Rusin, która kolejny raz była na gali, nie zawiodła fanów wyborem kreacji.

Kinga Rusin na oscarowej gali

Dziennikarka postawiła na srebrny, mieniący się kostium. Podkreślająca talię marynarka i luźniejsze spodnie bardzo dobrze się prezentowały. Fryzura również była świetnie dobrana - choć prosta to pełna elegancji. Jednak naszą uwagę zwrócił dekolt, który rzadko jest spotykany u Kingi. Tym razem był naprawdę głęboki.

Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Zobacz wideo
[...] My jesteśmy dumni z Polaków, bo zaszli naprawdę daleko, a dziś siedzieli ramię w ramię z bogami światowego kina. A ja wyruszam na oskarowe imprezy! Wybija północ... - napisała Rusin.
 

Zdjęcie dziennikarki skomentowała Anna Lewandowska i Katarzyna Sokołowska. Dodatkowo pojawiło się wiele miłych słów od fanów.

Wielka klasa Pani Kingo! Cudownie Pani wygląda!
Wygląda Pani zjawiskowo w tej kreacji.
Wow. Ależ cudna kreacja - czytamy.

Na Instagramie zaprezentowała też swoją kreację z zeszłego roku: czarną sukienkę z falbanami i białe, futerkowe bolerko, które wzbudziło najwięcej emocji wśród obserwatorów. Padły niewygodne pytania o to, czy futro jest sztuczne, czy naturalne. W tym roku, na szczęście, Kinga może zapomnieć o takich pytaniach.

A Wam jak podoba się jej stylizacja?

BO