Kinga Rusin i Edyta Górniak kiedyś nie darzyły się sympatią. Teraz diwa dostała od dziennikarki wyjątkowy i kosztowny prezent

Edyta Górniak i Kinga Rusin dawno zażegnały już konflikt. Teraz gwiazdy spędzają wspólnie czas na rozmowach, a nawet obdarowują się prezentami. Co diwa dostała od dziennikarki?

Jak niektórzy widzowie mogą pamiętać, Kinga Rusin i Edyta Górniak nie zawsze darzyły się sympatią. Do spięcia pomiędzy gwiazdami doszło kiedyś na antenie "Dzień Dobry TVN", kiedy prezenterka zaczęła wypytywać diwę o jej życie prywatne. Gwiazdom udało się jednak zażegnać konflikt, a w jednej z rozmów z Plotkiem piosenkarka odniosła się nawet do wydarzeń sprzed lat.

Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes.

Zobacz wideo

Edyta Górniak dostała od Kingi Rusin wyjątkowy prezent

Kontakty Edyty Górniak i Kingi Rusin poprawiły się dzięki udziałowi diwy w produkcji "Agent Gwiazdy", którego gospodynią jest dziennikarka. Panie spędziły ze sobą dużo czasu na planie programu i od tego momentu ich relacja kwitnie, a piosenkarka liczy nawet, iż otrzyma zaproszenie na ślub Kingi Rusin. Jak donosi magazyn "Rewia", gwiazdy codziennie do siebie telefonują i dyskutują na wszelakie tematy, począwszy od tych najbardziej błahych, po całkiem poważne. Podobno przyjaciółki umawiają także na spotkania przy matchy.

Najciekawszy jest jednak fakt, iż dziennikarka podarowała Edycie Górniak wyjątkowy prezent. Piosenkarka otrzymała zestaw ekskluzywnych, a zarazem ekologicznych kosmetyków firmy Kingi Rusin. Dbającej o środowisko prezenterce zapewne zależało na pozytywnej opinii diwy właśnie po to, aby przekonać zarówno piosenkarkę, jak i wszystkich innych, że ekologiczne kosmetyki także mogą być świetne.

Cieszę się, że polubiła moje produkty – miała powiedzieć Kinga Rusin.
 

Potwierdzeniem faktu, że dziennikarka i wokalistka mają obecnie przyjacielskie stosunki może być sobotnia impreza w Hollywood, na której obie bawiły się u boku Marcina Gortata, Jana Komasy, a także Bartosza Bieleni. Więcej możecie przeczytać TUTAJ

JP