Zapytaliśmy Edytę Górniak o konflikt z Kingą Rusin. Dobrze wybrnęła? [TYLKO U NAS]

Edyta Górniak przez długi czas była skonfliktowana z Kingą Rusin. Dziś obydwie gwiazdy darzą się sympatią. W rozmowie z Plotkiem piosenkarka odniosła się do wydarzeń sprzed lat.
Zobacz wideo

"Agent-Gwiazdy 4" pojawi się w ramówce TVN już 27 lutego. Kilka dni przed jego emisją odbyła się konferencja prasowa, na której zaprezentowani zostali uczestnicy programu. Niewątpliwie największą gwiazdą tej edycji będzie Edyta Górniak. W rozmowie z Plotkiem piosenkarka odniosła się do wieloletniego konfliktu z Kingą Rusin.

Edyta Górniak o konflikcie z Kingą Rusin

W 2014 roku Edyta Górniak obraziła się na Kingę Rusin po tym, jak dziennikarka zapytała ją w "Dzień dobry TVN" o ślubne plany z prawnikiem Piotrem Schrammem. Jak się później okazało, piosenkarka była wówczas już po rozstaniu z nim. Zdenerwowana wokalistka skomentowała wówczas sprawę w rozmowie z "Faktem". Powiedziała wprost, że gwiazda TVN ma zbyt małe przygotowanie dziennikarskie.

Na konferencji "Agenta" spytaliśmy Edytę Górniak o obecne relacje z Kingą Rusin. Co powiedziała?

Oczywiście miałyśmy konflikt, ale jak się rozwiązał, to zobaczycie w programie - mówi diwa.

Z perspektywy czasu piosenkarka podchodzi do przeszłości z dystansem.

Ona mnie pobiła, ja ją pobiłam, później ona zabrała mi kolczyki, następnie ja zabrałam jej bikini, no i wreszcie musiałyśmy dojść do porozumienia - żartuje Górniak.

Nie możemy doczekać się pierwszego odcinka. Będziecie oglądać?

AD