Bestsellery Empiku 2019. Kinga Rusin pokazała swoją stylizację na Instagramie. Fanka: Myślałam, że to piżama

Przed rozpoczęciem gali Bestsellery Empiku 2019 Kinga Rusin pochwaliła się stylizacją. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu.

Kinga Rusin zjawiła się na gali Bestsellery Empiku 2019 i chętnie pozowała do zdjęć, tak jak inne gwiazdy. Dziennikarka zaskoczyła swoją stylizacją. Nie wszystkim fanom się spodobała.

Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Zobacz wideo

Kinga Rusin na Bestsellerach Empiku 2019

Zanim dziennikarka zjawiła się na gali Bestsellery Empiku 2019 pochwaliła się stylizacją na Instagramie. Gwiazda wrzuciła zdjęcie, które zrobiła w łazienkowym lustrze. Kinga Rusin wybrała jedwabny kombinezon, przez co fanom skojarzył się z... piżamą. 

 
Ale czemu w piżamie?
Właśnie to samo pomyślałam, jak zobaczyłam zdjęcie. Bez urazy Kindze. Nie przemawiają do mnie te materiały, wyglądające jak halki.
Myślałam, że to piżama - komentowały fanki. 

Niektórzy jednak docenili look Kingi Rusin. 

Jak zawsze klasa.
Przepięknie pani wygląda.
Jak zawsze idealna stylizacja.

A wam się podoba? Warto dodać, ze bieliźniany trend na dobre rozgościł się w modzie. Na co dzień nosimy już nie tylko stroje, które wyglądają jak piżamy, ale także bluzki i sukienki, które przypominają koszule nocne i halki. Nie możemy więc powiedzieć, by Kinga Rusin zaliczyła wpadkę, choć zdajemy sobie sprawę, że ten trend nie każdemu przypadł do gustu, o czym świadczą negatywne komentarze. Spora liczba pozytywnych opinii o stylizacji dziennikarki to jednak również znak, że bieliźniany trend ma swoich zwolenników. 

KM

Więcej o: