Kinga Rusin przekaże sporą sumę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. "Wpłacamy konkretną kwotę". To nie wszystko, co szykuje

Kinga Rusin na swoim Instagramie zachęca do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przekaże 10 tys. zł na rzecz fundacji, a to nie wszystko, co ma do zaoferowania.

Kinga Rusin co roku angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i tym razem również nie pozostała bierna wobec tych najbardziej potrzebujących. Na swoim Instagramie zachęca wszystkich do wsparcia akcji.

Kinga Rusin wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Kinga Rusin na Instagramie zachęca fanów do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazda zaznaczyła, że bite co roku rekordy, wprawiają ją w osłupienie, a także przywracają jej wiarę w ludzi. Prezenterka przyznała, że i tym razem ze swoim partnerem, przekażą na rzecz fundacji 10 tys. zł.

(....) W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, razem z moim partnerem, Markiem Kujawą i naszą marką Pat&Rub wpłacamy na WOŚP konkretną kwotę - 10 tysięcy złotych - napisała pod postem Rusin.
 

Co więcej, na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować dzień na planie programu "Dzień Dobry TVN" wraz z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko.

Dodatkowo, razem z Piotrem Kraśko zachęcamy do licytacji wizyty w "Dzień Dobry TVN"! Będziecie mogli wziąć udział w programie i obejrzeć go od początku do końca od kulis! Porozmawiać z naszymi gośćmi, spróbować wspaniałych dań przygotowanych w naszej kuchni, posłuchać na żywo muzyki przed naszą „dzieńdobrową” sceną, a po programie wypić z nami kawkę i pogadać! - zachęca.

Skusicie się?

Jurek Owsiak: Połowa wpłacających na WOŚP to wyborcy PiS:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.