Kinga Rusin przekaże sporą sumę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. "Wpłacamy konkretną kwotę". To nie wszystko, co szykuje

Kinga Rusin na swoim Instagramie zachęca do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" przekaże 10 tys. zł na rzecz fundacji, a to nie wszystko, co ma do zaoferowania.

Kinga Rusin co roku angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i tym razem również nie pozostała bierna wobec tych najbardziej potrzebujących. Na swoim Instagramie zachęca wszystkich do wsparcia akcji.

Kinga Rusin wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Kinga Rusin na Instagramie zachęca fanów do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gwiazda zaznaczyła, że bite co roku rekordy, wprawiają ją w osłupienie, a także przywracają jej wiarę w ludzi. Prezenterka przyznała, że i tym razem ze swoim partnerem, przekażą na rzecz fundacji 10 tys. zł.

(....) W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, razem z moim partnerem, Markiem Kujawą i naszą marką Pat&Rub wpłacamy na WOŚP konkretną kwotę - 10 tysięcy złotych - napisała pod postem Rusin.

Co więcej, na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować dzień na planie programu "Dzień Dobry TVN" wraz z Kingą Rusin i Piotrem Kraśko.

Dodatkowo, razem z Piotrem Kraśko zachęcamy do licytacji wizyty w "Dzień Dobry TVN"! Będziecie mogli wziąć udział w programie i obejrzeć go od początku do końca od kulis! Porozmawiać z naszymi gośćmi, spróbować wspaniałych dań przygotowanych w naszej kuchni, posłuchać na żywo muzyki przed naszą „dzieńdobrową” sceną, a po programie wypić z nami kawkę i pogadać! - zachęca.

Skusicie się?

Jurek Owsiak: Połowa wpłacających na WOŚP to wyborcy PiS:

RG

Więcej o:
Komentarze (115)
Kinga Rusin przekaże sporą sumę pieniędzy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. "Wpłacamy konkretną kwotę". A to nie wszystko, co szykuje
Zaloguj się
 • Gość: Bona

  Oceniono 29 razy 23

  Bardzo dobrze, że zasiliła WOŚP, jak wielu z nas, tylko po co podawać kwotę?

 • Gość: asha

  Oceniono 32 razy 20

  Niewiele, jak na osoby prowadzące podobno dochodowy biznes.

 • Gość: goś

  Oceniono 40 razy 18

  Co za hipokrytka. Nawet na zbiórce WOŚP robi wlasny lans i reklame tego swojego biznesu.
  ...i jeszcze ta opłacana gimbaza, co tu za kase wpisują pochwalne teksty...
  Swoją drogą to żałosne, że trzeba płacić, żeby ktoś napisał coś pozytywnego.

 • Gość: amp

  Oceniono 29 razy 17

  Ile kosztuje reklama w gazecie.pI bo wlasnie Rusin dostala darmowa reklame swojej watpliwej marki? Szczodrosc czy wyrachowanie? Tak wlasnie WOSP zostaje wykorzystywana do wlasnych celow. Wstyd i zenada pani Rusin i Marka Kujawy! Smierdzaca hipokryzja.

 • Gość: Marta

  Oceniono 15 razy 15

  Dlaczego ludzie sie ciągle licytują ile wpłacili. To nie ma znaczenia. Ja od tygodnia wrzucam w sklepach do puszek jak robię zakupy pieniądze i nie liczę bo nie o to w tym chodzi.

 • Gość: roy

  Oceniono 15 razy 13

  a tak zrobić coś dobrego bez lansu i reklamy własnej firmy?

 • Gość: gg

  Oceniono 33 razy 13

  Ot, i cała Rusinka - jak zwykle - niczego nie zrobi bezinteresownie, nawet WOŚP wykorzystuje do reklamy tego swojego biznesiku.
  "z moim partnerem, Markiem Kujawą i naszą marką Pat&Rub wpłacamy na WOŚP konkretną kwotę - 10 tysięcy złotych "
  Co za wredna baba...

 • Gość: Dent

  Oceniono 24 razy 10

  Ale wstyd. Też wpłaciłam 10 tysięcy, a jestem tylko stomatologiem i to zatrudnionym, a nie z własną kliniką. Bardzo oszczędna musi być pani Kinga. No ale z drugiej strony sponsoruje życie i wakacje swoich dzieci, więc to na pewno pochłania jej dochody.

 • mateuszzex

  Oceniono 12 razy 8

  swietnie, pomagaj chwal sie- to powinno zachecic innych.
  mam problem tylko z tym, ze podajesz nazwe swojej firmy- to wyglada na tania reklame. no i zmarnowalas moja sympatie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX