Te gwiazdy nie podzielą się opłatkiem. Największe konflikty w 2019 roku. "Wojna" Rusin i Klepackiej zaczęła się jak w filmie

Show-biznes stale nas zaskakuje, jednak jest coś, co niezmiennie się w nim powtarza. To konflikty pomiędzy gwiazdami, których w mijającym roku nie brakowało. Przypomnijmy te najbardziej emocjonujące starcia polskich celebrytów w 2019 roku.
Sandra Kubicka i Joanna Opozda Sandra Kubicka i Joanna Opozda KAPIF

Sandra Kubicka vs Joanna Opozda

Joanna Opozda podczas zagranicznych wakacji razem z partnerem zobaczyła mieszkańców, którzy znęcali się nad psem. Aktorka nawet przez chwilę się nie zastanawiała i zabrała psa ze sobą. Zaczęła szukać mu zastępczego domu.  Fortuna, (bo tak nazywa się pies) trafiła pod dach Sandry Kubickiej. Niestety nie zagrzała tam długo miejsca. Modelka szybko pozbyła się go i oddała w ręce koleżanki. Od tamtej pory Kubicka i Opozda stały się sobie wrogie.

Dzisiaj dowiedziałam się, że Sandra tego psa już jakiś czas temu oddała po prostu jakiejś swojej znajomej. Totalnie mnie o tym nie informowała, a umowę miałyśmy taką, że będziemy w stałym kontakcie, że będę wiedziała co u Fortuny, jak się ma i będę mogła go odwiedzić- mówiła zdenerwowana Opozda na swoim Instastory. 

Kubicka tłumaczyła, że musiała oddać psa, ponieważ ten pogryzł jej innego czworonoga. W psią awanturę włączyła się również Joanna Krupa, która stanęła po stronie Opozdy.

Edyta Górniak i Cleo Edyta Górniak i Cleo KAPIF

Edyta Górniak vs Cleo

Edyta Górniak zarzuciła Cleo, że ta nawet jej nie podziękowała za 'załatwienie' pracy w 'The Voice Kids'.

Oliwy do ognia dolała Cleo. Przecież w 'The Voice Kids' to było moje miejsce, które ja jej oddałam. Nigdy mi za to nie podziękowała - mówiła na łamach WP diwa. 

Słowianka Donatana odparła zarzuty gwiazdy i w swoich mediach społecznościowych udowadniała, że okazała wdzięczność.

Edyta, serio?! Nie jestem osobą, która buduje zainteresowanie w mediach aferami, tworzę muzykę i na niej się skupiam. (...) Nie reaguję na zaczepki i nie szukam zaczepek, ale w tym przypadku nie mogę przejść obojętnie. Z całym szacunkiem, droga Edyto, ale wytykanie mi braku wdzięczności i podziękowań za udział w >The Voice Kids jest co najmniej nie na miejscu. Jest mi cholernie przykro' - odpowiedziała Cleo.

To nie zrobiło wrażenia na Górniak, która współpracę z Donatanem i Cleo, wspomina jako jedną z najgorszych w swojej karierze.

Oleh Madzia Milex Oleh Madzia Milex instagram.com@madziabb_official

Oleh vs Milex

Jeszcze do niedawna byli najlepszymi przyjaciółmi. Wszystko miało zmienić się od czasu domniemanej kradzieży, jakiej miał dopuścić się Milex. Oleh na swoim Instagramie powiedział, że Milex używa karty płatniczej Magdy, gdy ta słodko śpi.  Ten wszystkiemu zaprzeczył i oskarżył Oleha o pobicie, czego oczywiście ten się wyparł. Madzia nabrała wody w usta i nic nie komentuje. Zwyciężczyni 'Big Brothera' nadal jest w związku z Olehem, jednak nie ma już kontaktu z dawnym przyjacielem. 

Zofia Klepacka i Kinga Rusin Zofia Klepacka i Kinga Rusin facebook.com@Zofia Klepacka

Kinga Rusin vs Zofia Klepacka

Wszystko zaczęło się w dniu wyborów do Europarlamentu, gdy obie panie natknęły się na siebie pod lokalem wyborczym. Kinga Rusin nie wytrzymała i krzyknęła 'WSTYD' w kierunku Klepackiej, która wcześniej wyrażała niepochlebne opinie o środowiskach LGBT.

Chciałam Pani powiedzieć, że to jest wstyd. Straszny wstyd, chciała, żeby mnie pani usłyszała. Czego się pani Zofia powinna wstydzić? Tego, że obraża ludzi. Uwielbiałam Panią jako sportowca, trzymam kciuki za wszystkich sportowców. Jest pani wspaniałym sportowcem, ale... - mówiła wówczas Rusin.

Zofia Klepacka nie pozostała dłużna i odpowiadała na zaczepki, w tej samej chwili nagrywając Rusin i jej rodzinę. Po powrocie do domu zamieściła nagranie, które okrasiła wpisem.

Piękna niedziela, dziś wróciłam z Pucharu Europy i z moim tatą spacerkiem wybraliśmy się na wybory oczywiście na Śródmieściu w moich rejonach....Niestety prezenterka pewnej tv zaatakowała mnie krzycząc z drugiego końca ulicy 'wstyd- żaliła się wówczas Klepacka

Dziennikarka TVN niczym rycerz stanęła w obronie mniejszości seksualnych i przez kolejne tygodnie wymieniała 'uprzejmości' z Klepacką na Facebooku. Większość gwiazd polskiego show-biznesu stanęło po stronie Rusin oraz LGBT m.in. Karolina Korwin Piotrowska, Borys Szyc, Tomasz Ciachorowski, czy Robert Biedroń. Znaleźli się również i zwolennicy Klepackiej jak np. Jarosław Jakimowicz. 

Weronika Rosati i Robert Śmigielski Weronika Rosati i Robert Śmigielski KAPIF

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

Przy tej sprawie, pozostałe konflikty wydają się błahe. Aktorka na łamach 'Wysokich Obcasów' oskarżyła ojca swojego dziecka o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad nią.

Pierwszy raz zostałam uderzona kilka godzin przed balem TVN we wrześniu 2016 roku. Powodem była zazdrość, dostałam w twarz tak mocno, że upadłam na ziemię.(...)Miałam taką sytuację, że ojciec mojego dziecka wyrywał mi wózek, odpychał mnie i szarpał. Biały dzień, Łazienki Królewskiej- wspominała Rosati w rozmowie z Magdaleną Środą.

Jakby tego było mało, dodała, że słynny ortopeda nie płaci alimentów na czas. Robert Śmigielski odpiera zarzuty byłej ukochanej i zarzuca jej, że zażyczyła sobie 22 tys. zł na dziecko, a on płaci jedynie 4. Dokładna kwota alimentów zarządzonych przez sąd nie jest znana. Od tamtej pory Rosati i Śmigielski regularnie widują się jedynie na rozprawach sądowych. Rozmawiają za pośrednictwem prawników, lecz równie często za pomocą tabloidów. Weronika wybrała 'Fakt', za to Robert 'Super Express'. 

Katarzyna Wołejno i Viola Kołakowska Katarzyna Wołejno i Viola Kołakowska KAPIF

Katarzyna Wołejnio i Viola Kołakowska

Historia jak z przedszkola i na poziomie przedszkola. Obie panie wzięły udział w programie 'Agent gwiazdy'. Początkowo miały dobre relacje, jednak te szybko uległy zmianie, gdy wzajemnie oskarżyły się o fałsz. Koniec zdjęć do programu nie szedł w parze z zakończeniem konfliktu. Tuż po emisji pierwszego odcinka publicznie wymieniały się epitetami, upubliczniały SMS-y, a także groziły sobie prawnikami.

Odpie***l się ode mnie raz na zawsze, rozumiesz? Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju gwarantuje Ci, nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom, prawda? To do Ciebie Kasia wszystko wróci-brzmi wiadomość Kołakowskiej, którą upubliczniła Wołejnio.

A wszystko, bo się obgadywały. Słabe i nawet nieszokujące. 

Marlena i Seweryn Marlena i Seweryn Rolnik szuka żony

Marlena i Seweryn z "Rolik szuka żony"

W 'Rolnik szuka żony' nigdy nie było takiego konfliktu. Marlena i Seweryn początkowo mieli się ku sobie, jednak ich uczucia względem siebie szybko się zmieniły. W jednym z odcinków Marlena zarzuciła Sewerynowi pijaństwo, a także twierdziła, że rolnik ją wykorzystał i oszukał. Seweryn odpierał zarzuty uczestniczki, twierdził, że kobieta mu groziła. Kiedy ta zaczęła krzyczeć, uznał, że nie może z nią rozmawiać i wyszedł z kadru. Widzowie usłyszeli też, jak byli kochankowie wyzywają się. Marlena nazwała Seweryna chu*kiem, a on ocenił ją jako kur*ę. Niesmak pozostał.

Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska Paulina Krupińska i Ewa Chodakowska KAPIF

Ewa Chodakowska i Paulina Krupińska

Panie poróżnił program 'Dance Dance Dance'. Chodakowska była jurorką tanecznego show i podczas jednej oceny zaznaczyła, że Paulina jest tak piękna i zgrabna, że w sumie to już nic nie musi robić, wystarczy, że jest.

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (...) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy-mówiła wówczas trenerka.

Mimo komplementów usłyszanych pod swoim adresem, była Miss Polonia poczuła się urażona tak powierzchowną oceną. I się zaczęło. Gdy Krupińska odpadła z show wyznała przed kamerami, że w programie nie chodzi wcale o taniec. Jej zachowanie Chodakowska uznała za nieładne i od tamtej pory pomiędzy paniami mocno iskrzy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.