Kinga Rusin imprezuje w Hollywood z Adele, a polskie gwiazdy komentują jej post. "Trzeba może było założyć te kapcie..."

Kinga Rusin po Oscarach bawiła się w Hollywood z największymi sławami. Post dziennikarki skomentowały setki fanów, w tym także nasze rodzime gwiazdy, m.in. Anna Lewandowska, Sonia Bohosiewicz i Tomasz Karolak.

Kinga Rusin jest prawdziwą szczęściarą! Dziennikarka pochwaliła się wczoraj na swoim Instagramie, co robiła po oscarowej gali w Los Angeles. Prezenterka bawiła się... na prywatnej imprezie u Beyoncé i Jaya Z! Spotkała tam największe osobistości Hollywood, m.in. Leonarda DiCaprio czy Charlize Theron, a swoje niesamowite przygody dokładnie opisała w instagramowym poście.

Po tych rolach mieli traumę. Obejrzyjcie nasze wideo:

Zobacz wideo

Kinga Rusin w Hollywood, a polskie gwiazdy jej zazdroszczą

Tak niezwykły i pełen atrakcji wieczór zrobił wrażenie nawet na polskich gwiazdach i wzbudził spore poruszenie w środowisku instagramowym. Make Life Harder przygotowali z tej okazji specjalny post, w którym parodiują wpis i przygodę Kingi Rusin:

Na wczorajszej prywatnej imprezie u naszego kolegi Krzyśka rozmawialiśmy z taką jedną Magdą o… cenach prądu (...) Impreza, na której nawet nie ma wifi, więc nawet nie ma sensu się fotografować. I każdy dostaje na wejściu… świeczkę (nie weszliśmy w tę opcję). Zaczęło się od rozmowy z Magdą o rachunku za wywóz śmieci (...). Szczerze, nie poznaliśmy jej, bo zawsze miała **** w ekologię!
 

Na temat wyjątkowych przygód dziennikarki postanowiły się wypowiedzieć także m.in. Anna Lewandowska, Sonia Bohosiewicz, Natalia Kukulska i Karolina Ferenstein-Kraśko. W komentarzach pod wpisem Kingi Rusin przeczytamy: 

Spróbuj mnie zabrać następnym razem - napisała Karolina Ferenstein-Kraśko.
Super <3 - napisała Anna Lewandowska.
Czekałam tylko na puentę - "i obudziła mnie stewardessa, przerywając kulminację imprezy", czad! - napisała Natalia Kukulska.
Trzeba może było założyć te kapcie, skoro taka konwencja była... - napisał Tomasz Karolak.
A ja znam Kingę, co zna tych ludzi! - napisała Sonia Bohosiewicz.
 

Warto dodać, że o niezwykłym wieczorze Kingi Rusin rozpisują także się zagraniczne magazyny showbiznesowe - E!Online, The Mirror czy Daily Mail. Zdjęcie dziennikarki TVN udostępniło nawet "People", zaliczając jednocześnie małą wpadkę - myśleli, że Polka jest Rosjanką.

Kindze Rusin gratulujemy międzynarodowej sławy i zazdrościmy takich przygód!

JP

Więcej o: