Kinga Rusin na imprezie z Adele, a Rafał Zawierucha z twórcami "Parasite". Były szalone tańce na scenie

Rafał Zawierucha pochwalił się zdjęciami z Hollywood. Okazuje się, że polski aktor imprezował ze śmietanką i zdobywcami Oscarów. Jest też nagranie z szalonymi tańcami w roli głównej.

Rafał Zawierucha, jako gwiazda filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu w... Hollywood", pojawił się na tegorocznych Oscarach. Aktor dzielnie relacjonował przebieg gali (podobnie, jak w zeszłym roku Borys Szyc) i wrzucał wszystko na swój instagramowy profil. Wziął udział nawet w szalonej imprezie z nagrodzonymi statuetkami twórcami produkcji "Parasite" i kolegami z planu swojego filmu. 

Rafał Zawierucha na imprezie po gali rozdania Oscarów

Zobacz wideo

Rafał Zawierucha na imprezie z twórcami "Parasite"

Aktor, który wcielił się w filmie Tarantino w Romana Polańskiego, wrzucił na Instagram kilka zdjęć. Pozuje tam m.in z Bong Joon Ho, Mikem Mohem, Gabrielą Bliźniuk, czy Costem Roninem. Zawierucha przyznał, że impreza p ceremonii wręczenia Oscarów należała do bardzo szalonych. 

Ależ noc! Oskarowe szaleństwo! I najważniejsze wydarzenie nocy, czyli after party zwycięzców Oscarów 2020 - "Parasite"! To radość być i świętować ich sukces! Niech się dzieje dalej!
 

Fani gratulowali Rafałowi tak zacnego grona znajomych. 

Brawo! Gratulacje! To wspaniałe uczestniczyć w imprezie z taką plejadą gwiazd! Super odlotowe buty.
Gratulacje! I tak niech się dzieje dalej.

Na miejscu Rafała chyba każdy byłby podekscytowany. 

Kinga Rusin na imprezie z Adele

Przypomnijmy, Rafał, to nie jedyna polska gwiazda, która bawiła się ze śmietanką Hollywood. Swoją gwiazdorską imprezę zaliczyła również Kinga Rusin, która po oscarową noc spędziła w posiadłości Beyonce i Jaya Z. Spotkała tam m.in Rihannę, jadła pizzę z Charlize Theron i tańczyła z Leonardo DiCaprio. Wisienką na torcie było zdjęcie z odchudzoną Adele, które jest dzisiaj hitem sieci.  

CW