Kinga Rusin komentuje zamieszanie wokół jej zdjęcia z Adele. "Naraziłam się wielu osobom w Los Angeles"

Kinga Rusin zabrała głos, po tym jak interauci różnorako zareagowali na jej relacje z imprezy po Oscarach.

Chyba nikt nie spodziewał się, że zdjęcie Kingi Rusin z Adele i relacja z imprezy w gronie gwiazd odbije się aż takim echem. Przypomnijmy, że w długim wpisie dziennikarka częściowo zdradziła kulisy after party po Oscarach. Napisała między innymi o tym, że Bradley Cooper posyłał jej spojrzenia.

Kinga Rusin szczerze o relacji z gwiazdorskiej imprezy

Post i zdjęcie Kingi Rusin szybko obiegły Internet. Wieść o amerykańskiej przygodnie Polki przekazały dalej nie tylko polskie, ale i zagraniczne media. W sieci zaroiło się już od memów. Dziennikarka przyznała, że nie spodziewała się takiego "szaleństwa" i usunęła fotkę z Adele. W środę wieczorem raz jeszcze zabrała głos i odniosła się do reakcji internautów.

Tak, moje przygody były jak z bajki i są wręcz niewiarygodne. Sama mam ochotę te memy tworzyć. Ale najśmieszniejsze jest to, że to co opisałam jest prawdą. Życie tworzy niesamowite scenariusze. Nie wierzycie? - zaczęła Kinga.

W dalszej części wpisu odniosła się do tego, jakoby swoją relacją z after party nagięła dziennikarską etykę.

Oczywiście naraziłam się wielu osobom w Los Angeles takim materiałem. Ale taka jest cena pisania tekstów insiderskich. I trzeba trochę odwagi. Dziennikarze cały czas wszystkim się narażają. Bardziej narażam się myśliwym czy Ministerstwu Środowiska.

Na koniec Rusin pochwaliła się też, że otrzymała zaproszenie do telewizji śniadaniowych z całego świata. Wcześniej zastrzegła już jednak, że nie będzie udzielała wywiadów dotyczących imprezy w Los Angeles. Żałujecie?

Więcej o:
Komentarze (200)
Kinga Rusin komentuje zamieszanie wokół jej zdjęcia z Adele. "Naraziłam się wielu osobom w Los Angeles"
Zaloguj się
 • ganska

  Oceniono 45 razy 39

  hę? te ploty i przechwałki to "tekst insiderski"? czy ją kompletnie porąbało? chyba uważa się za jakąś ikonę dziennikarstwa, wcieleniowego,
  tamten wpis był totalnie bez klasy, ale to to już łamie wszelkie granice buty, żenady i zwykłej głupoty
  pokazuje, że beka zasłużona w 100%
  PS Adele wybrała prywatność, od dawna nie koncertuje, mało się pokazuje publicznie, ćwiczy, chudnie, zajmuje się dzieckiem, na pewno widziało ją w tym czasie multum osób, znanych i mniej znanych, ale w obiegu jest tylko kilka zdjęć, które chyba sama zamieściła, poza tym ludzie szanują jej wybór i prawo do wizerunku,
  aż pewna "dziennikarka" Kinia z dalekiej Polski uznała, że takiej okazji nie może przepuścić, musi napisać "materiał" i pochwalić się w swojej wsi

 • cmjw

  Oceniono 32 razy 28

  Kogo ona próbuje oszukać, przecież wiadomo, że się zbłaźniła, obraca to teraz w dziennikarskie śledztwo, a wcześniej chyba w każdym poście zaznaczała, że jest tam PRYWATNIE. Jeszcze ten sztuczny dystans, wielka dama, "intelygent", obrońca wszystkiego, a została pośmiewiskiem na całą Polskę i nie tylko. Chciałabym teraz pracować w TVN i zobaczyć jak przyjdzie do pracy, tam to dopiero muszą mieć ubaw.

 • azalia02

  Oceniono 29 razy 27

  Niestety, robienie zdjęć na imprezie, gdzie się ich robić nie powinno, a potem ich publikowanie w sieci, nie jest dowodem dziennikarskiej odwagi, tylko naruszeniem dobrych obyczajów. Co takiego miała ta pożal się Boże, "relacja" przekazać czytelnikom? Jak kto był ubrany i z kim rozmawiał, a z kim nie? Jakie było menu? To są te super tajemnice, dla których warto narażać się wielu osobom"? Żałosne, po prostu żałosne.

 • syriusz.wila

  Oceniono 28 razy 24

  na każdej imprezie jest wieśniak co robi zdjęcia i potem to rozsyła i plotkuje

 • andrzej.duxa

  Oceniono 23 razy 21

  regularna kretynka.... ten Lis chyba nie jest zbyt bystry, skoro ją sobie wybrał za żonę?

 • ganska

  Oceniono 20 razy 18

  my tu sobie podśmiechujki urządzamy i nie doceniamy jej odwagi, a ona się przecież narażała dla nas, poświęciła się dla prawdy! i jeszcze przy okazji rozsławiła nasz kraj na całym świecie!
  co za niewdzięczny naród...

 • karo80.0

  Oceniono 19 razy 17

  Kobiecino, to niestety z ciebie się „zaśmiewają”. Nikomu się nie naraziłaś, po prostu przekroczyłaś granice nawet tej nadwiślańskiej, prowincjonalnej żenady.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX