Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia zza kulis oscarowej gali. Wszyscy patrzą na jej kreację. "Obłędnie wyglądałaś"

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie serię zdjęć z Hollywood. Wróciła wspomnieniami do oscarowej nocy i podziękowała operatorom kamery za współpracę. Przy okazji pochwaliła się ujęciami kreacji.

Anna Wendzikowska otrzymała w tym roku od pracodawców spory kredyt zaufania. Zastąpiła Kingę Rusin podczas relacji dla TVN-u z oscarowej gali. W najnowszym wpisie pochwaliła się kilkoma zdjęciami zza kulis i podziękowała kolegom z pracy za pomoc. Fani komentują jej kreację. Są zachwyceni. 

Anna Wendzikowska pokazała córkę na Instagramie

Zobacz wideo

Anna Wendzikowska wspomina Oscary

Dziennikarka spełniła jedno ze swoich największych marzeń i zrelacjonowała dla TVN-u oscarową galę. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w iście balowej kreacji w brzoskwiniowym kolorze. W opisie pod zdjęciami zza kulis podziękowała kolegom za pomoc przy nagrywaniu i dała jasno do zrozumienia, że chciałaby zrobić to samo za rok.

To była szalona noc i bardzo pracowity czas w Los Angeles przed galą, w trakcie gali i po gali. Tak to wyglądało od kulis. Gdyby nie moja wspaniała ekipa - chłopaki, wiecie, że to o Was  - to nic by się nie udało. Dzięki! Oby częściej!

Fani ochoczo komentowali post.

Efekt piorunujący! Ania zadowolona to najlepsza recenzja dla ekipy. Dream Team.
Pięknie Pani wyglądała. Mogę stwierdzić, że przebiłaś swoją kreacją większość gwiazd Hollywood. Życzę szczęśliwego powrotu do Polski.
Przepięknie wyglądałaś. I ta suknia... powala na kolana.

Przypomnijmy, Anna to nie jedyna polska gwiazda, która brylowała w Hollywood. Jeszcze większą popularnością cieszyła się Kinga Rusin, która imprezowała ze śmietanką amerykańskiego show-biznesu. Poziom zainteresowania przerósł dziennikarkę i postanowiła usunąć zdjęcie z odchudzoną Adele, które obiegło świat w kilka godzin. 

CW