Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia zza kulis oscarowej gali. Wszyscy patrzą na jej kreację. "Obłędnie wyglądałaś"

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie serię zdjęć z Hollywood. Wróciła wspomnieniami do oscarowej nocy i podziękowała operatorom kamery za współpracę. Przy okazji pochwaliła się ujęciami kreacji.

Anna Wendzikowska otrzymała w tym roku od pracodawców spory kredyt zaufania. Zastąpiła Kingę Rusin podczas relacji dla TVN-u z oscarowej gali. W najnowszym wpisie pochwaliła się kilkoma zdjęciami zza kulis i podziękowała kolegom z pracy za pomoc. Fani komentują jej kreację. Są zachwyceni. 

Anna Wendzikowska pokazała córkę na Instagramie

Anna Wendzikowska wspomina Oscary

Dziennikarka spełniła jedno ze swoich największych marzeń i zrelacjonowała dla TVN-u oscarową galę. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w iście balowej kreacji w brzoskwiniowym kolorze. W opisie pod zdjęciami zza kulis podziękowała kolegom za pomoc przy nagrywaniu i dała jasno do zrozumienia, że chciałaby zrobić to samo za rok.

To była szalona noc i bardzo pracowity czas w Los Angeles przed galą, w trakcie gali i po gali. Tak to wyglądało od kulis. Gdyby nie moja wspaniała ekipa - chłopaki, wiecie, że to o Was  - to nic by się nie udało. Dzięki! Oby częściej!

Fani ochoczo komentowali post.

Efekt piorunujący! Ania zadowolona to najlepsza recenzja dla ekipy. Dream Team.
Pięknie Pani wyglądała. Mogę stwierdzić, że przebiłaś swoją kreacją większość gwiazd Hollywood. Życzę szczęśliwego powrotu do Polski.
Przepięknie wyglądałaś. I ta suknia... powala na kolana.

Przypomnijmy, Anna to nie jedyna polska gwiazda, która brylowała w Hollywood. Jeszcze większą popularnością cieszyła się Kinga Rusin, która imprezowała ze śmietanką amerykańskiego show-biznesu. Poziom zainteresowania przerósł dziennikarkę i postanowiła usunąć zdjęcie z odchudzoną Adele, które obiegło świat w kilka godzin. 

CW

Więcej o:
Komentarze (27)
Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia zza kulis oscarowej gali. Wszyscy i tak patrzą na jej kreację. "Obłędnie wyglądałaś"
Zaloguj się
 • mer-llink

  Oceniono 13 razy 5

  Tak, plastikowa kurteczka na "wyjście"?
  To jest szczyt marzeń każdej damy.
  Chyba nawet słynąca z najbardziej bazarowego gustu Doda czegoś takiego by nie zrobiła.
  Z tego wynika, że ta sukienka to nie ubrani, a tylko przebranie. Pożyczona z magazynów wypożyczających? No to nie stać było p. Wędzikowskiej na dopożyczenie jakiejś etolki? Aha, telewizja dała oszczędną dietę na delegację... A z własnej kieszeni to nie honor płacić... Jaaasne..

  P.S> Czy p. Wendzikowska już zgłębiła tajemnicę, kim był niejaki Grotowski?

 • olal.bana.gw

  Oceniono 8 razy 4

  A po uj ta kurteczka z Oszoloma?

 • ferryk

  Oceniono 5 razy 3

  Schemat powtórza się zawsze i jest ten sam. Nasze dziewczyny są piękne i niepowtarzalne ale to za kulisami oznacza zawsze po zakończeniu imprezy , opuszczona sala, puste schody, wtedy możliwe jest to zdjęcie. To podobnie jak na wielskim weselu gdzie po godzinie od rozpoczęcia każdy może wejść i podłączyć się do imprezy.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 9 razy 3

  nieprawdopodobny pustak....

 • pislamabad

  Oceniono 7 razy 3

  Znowu gadała do greenboxa?

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 3

  jakoś nikogo patrzącego na kreację nie zauważyłem

 • 1janeczek2

  Oceniono 4 razy 2

  To na Oskarach ważna jest dziennikarka a nie aktorzy i reżyserzy ? Ciekawe

 • mimamima

  Oceniono 10 razy 2

  Taka suknia w towarzystwie pospolitej kurtki? Jakiej marki by nie była, jest to jednak kicha.

 • nada83

  Oceniono 8 razy 2

  " Anna (...) polska gwiazda'' - dno i 10 metrów mułu :( Nawet nie wiem kto to jest? Dziennikarka? Piosenkarka? Sportsmenka? Czasami oglądam TVN ale chyba jej tam nie widziałam..??!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX