Pola Lis komentuje wpis Rusin i też atakuje Rozenek. "Gdy ktoś jest w 100 proc. sztuczny...". Głos zabrała także Gessler

Kinga Rusin uderzyła w Małgorzatę Rozenek. Poparła ją w tym jej córka, Pola Lis. Do komentujących dołączyła też Magda Gessler.

Kinga Rusin zaatakowała Małgorzatę Rozenek. "Perfekcyjna" skrytykowała ją w jednym z ostatnich wywiadów, mówiąc, że nie wykorzystuje walki o prawa zwierząt do promocji swoich kosmetyków tak, jak dziennikarka. 

Długi wpis Rusin zyskuje coraz więcej komentarzy. Wśród komentujących znalazła się Pola Lis, która poparła mamę.

Gdy ktoś jest w 100% sztuczny, wielką hipokryzją byłoby reklamowanie czegoś w 100% naturalnego. Walka o obronę zwierząt, puszczy i swojego honoru jest bezwartościowa. Brawo #teammama - czytamy.

Głos zabrała także Magda Gessler:

Magda Gessler popiera Kingę RusinMagda Gessler popiera Kingę Rusin Instagram.com/kingarusin

Dziennikarkę popiera też Olga Frycz, która stosuje kosmetyki jej firmy. 

Jesteś wzorem do naśladowania i bardzo mądrze mówisz/piszesz! - napisała w komentarzu.

Kinga Rusin miażdży Małgorzatę Rozenek

Nie będę udawać, że pada deszcz, kiedy na mnie plują. Dosyć tego pseudo Wersalu. Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach, nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy, czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się, że marka, z którą podpisała kontrakt, testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa - napisała dziennikarka na Instagramie.

Cały post możecie przeczytać TUTAJ. 

Małgorzata Rozenek na razie nie zabrała głosu w sprawie.

JT

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.