Konflikt Wojewódzki-Rozenek trwa już od kilku lat. Tajemnicze SMS-y, próba rozbicia związku. Dalej jest jeszcze ciekawiej

Od kilku dni trwają przepychanki słowne pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan a Kubą Wojewódzkim. Wywołała je Perfekcyjna Pani Domu, komentując udział Renaty Kaczoruk w "Tańcu z Gwiazdami". Król TVN-u nie pozostawił jej słów bez odpowiedzi, co doprowadziło do ponownego wybuchu medialnej wymiany zdań. Ich konflikt trwa jednak już od lat. Od czego się zaczęło?
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram.com/m_rozenek/

Rozenek-Wojewódzki

Wszyscy myślą, że wojna pomiędzy Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek-Majdan rozpoczęła się w 2016 roku. Jak wynika z ich ostatnich wypowiedzi, trwa ona od kilku lat. Można nawet się pokusić o wniosek, że wzajemna niechęć narodziła się, gdy Małgorzata Rozenek pojawiła się w stacji TVN.

Mogą o tym świadczyć wspomniane przez Wojewódzkiego zabezpieczone SMS-y.

Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości.

Małgorzata Rozenek pojawiła się w TVN w 2012 roku. Prowadziła wtedy program "Perfekcyjna Pani Domu". Temperaturę podkręca fakt, że nigdy nie pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, choć jest jedną z największych gwiazd stacji.

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki Instagram/kuba_wojewodzki_official

2016 rok

W 2016 roku doszło do pierwszej publicznej wymiany zdań pomiędzy celebrytami. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w programie "Azja Express", gdzie pojawiła się także partnerka Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. Nie przypadły sobie do gustu, czego nie ukrywały. Perfekcyjna Pani Domu publicznie krytykowała modelkę, co rozwścieczyło Wojewódzkiego.

Będę ją bronił przed ludźmi, którzy grają nie fair, a przebierają się w strój drużyny reprezentanta moralności. Małgosia i Radek są tego przykładem. Grają nieczysto. A ja w obronie najbliższych też potrafię faulować. Jeśli ich tonacja względem Renaty i jej tak zwanego skandalicznego zachowania się nie zmieni, to ja też zmienię ton. I wtedy Radkowi może opaść szczęka do murawy. Bo można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da" - odgrażał się wtedy Wojewódzki w wywiadzie dla "Playboya".

W tym samym wywiadzie zasugerował, że Rozenek jest "medialną prostytutką".

Koleżanka Rozenek weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp...doliła, na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę. I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie - dodał.

Na odpowiedź nie czekał długo, a sprawa trafiła do sądu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Instagram/m_rozenek

"Kubo, jesteś dla mnie nikim"

Pierwsza zareagowała Małgorzata Rozenek. Na Instagramie dodała wpis:

Środowy wieczór jak zawsze z "Azja Express". Super program! PS: Kubo, po tym odcinku rozumiemy Twoje frustracje trochę lepiej. PSS: Szykuje się proces roku.

W dyskusję włączył się Radosław Majdan, który stanął w obronie żony.

Kubo, jesteś dla mnie nikim, więc nie uda Ci się mnie obrazić. Obraziłeś jednak kobietę, która jest matką dwójki dzieci i moją żoną. Ale nawet w najgorszych wydarzeniach i osobach zawsze trzeba dopatrywać się wyłącznie pozytywnych stron. I tak będzie tym razem! Odszkodowanie, które dostaniemy od Ciebie w sądzie, trafi na konto jednej z instytucji charytatywnej - napisał na Facebooku.

Sprawa trafiła do sądu. Wojewódzki przegrał i musiał przeprosić Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana na łamach serwisu Playboy.pl, a także wpłacić 30 tys. złotych na konto Fundacji TVN Nie Jesteś Sam.

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk Instagram.com/renul_ka/?hl=pl

Kaczoruk w "Tańcu z gwiazdami"

Jednak największy konflikt pomiędzy Rozenek a Wojewódzkim pojawił się po tym, jak ta skomentowała udział Renaty Kaczoruk w "Tańcu z gwiazdami". W rozmowie z "Party" powiedziała, co o tym myśli.

Twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego. Uważa polski show-biznes za wylęgarnię, tak złych osób, jak my, i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy. To jest klasyczny przykład braku konsekwencji i hipokryzji - skomentowała.

Swoje zdanie wyraził także Radosław Majdan, który uderzył w Wojewódzkiego.

Jak się zaczęliśmy spotykać z Małgosią, to narzeczony Kaczoruk powiedział, że ja dzięki związkowi awansowałem do pierwszej ligi. Tak sobie myślę, że on dzięki swojemu związkowi, spadnie do drugiej ligi - skwitował.

Król TVN-u szybko zareagował i na Facebooku umieścił oświadczenie, w którym nie ukrywał swojego zdenerwowania.

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk KAPIF.pl

Oświadczenie i tajemnicze SMS-y

Zaczął od tego, że robi to ze względu na to, że Rozenek-Majdan obraziła jego partnerkę.

Szanowna Pani Małgosiu Rozenek - Majdan! Na wstępie zaznaczam, że u mnie wszystko dobrze. Wróciłem z miesięcznych wakacji wypoczęty, radosny oraz chętny do kolejnych medialnych awantur. Od lat co prawda nie biorę udziału w celebryckich pyskówkach, ale jako że sprawa dotyczy Moich Bliskich to chętnie się odniosę - zaczął Wojewódzki.

Później poinformował, że wyrok sądu w ich sprawie został uchylony i teraz ponownie wróci na wokandę. Z tym, że Wojewódzki zaangażuje świadków z TVN-u, którzy wniosą swoją opinię na temat, że Rozenek "weszła do show biznesu jak do agencji towarzyskiej".

Wspomniał także o wiadomościach, które pisała do niego celebrytka. Jego adwokaci je zabezpieczyli. Podobno Rozenek wypisywała do Wojewódzkiego i składała mu propozycje, mimo iż był już w związku z Renatą Kaczoruk.

Zgodnie z prawdą informuję Panią, że zabezpieczyłem u swoich adwokatów esemesy, które od Pani dostawałem na początku naszej znajomości. Ich treść oraz zawarte tam propozycje, a wiedziała już Pani, że jestem w związku z moją obecną partnerką, a także moja na nie reakcja, dobrze pokażą opinii publicznej prawdziwe przyczyny Pani dzisiejszego stosunku zarówno do mnie jak i mojej partnerki. I choć brzydzę się etycznie i estetycznie takimi metodami, to jednak oboje przecież uważamy, że prawda powinna zwyciężyć. Czyż nie? - dodał.
Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk Instagram/renul_ka

Reakcja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała na zarzuty showmana i wbiła przy okazji kilka nowych "szpilek".

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki,niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instagrama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach. Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat - zaczęła Rozenek.

Uspokoiła Wojewódzkiego, że jej wypowiedź o udziale Kaczoruk w "TzG" była jedynie komentarzem do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji, a nie oceną moralności.

Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie.

Zdradziła, że powątpiewa, czy sprawa wróci na wokandę.

Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań - napisała.

Odniosła się także do tajemniczych SMS-ów, przy okazji zdradziła kilka nowych informacji. Zasugerowała, że jego partnerka próbowała rozbić małżeństwo.

Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm. ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła. Chociaż. Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach - dodała.

Szanowny Panie Jakubie Wojewódzki, niezmiernie miło wiedzieć, że wszystko dobrze, a wakacje się udały. Mieliśmy okazję dowiedzieć się o tym za pośrednictwem Instargama Bliskiej Panu Osoby. Zdjęcia z cmentarza będą z pewnością niezwykłą pamiątką na lata. Od lat nie bierze Pan udziału w medialnych pyskówkach. Fakt, Pan zazwyczaj obraża bezpodstawnie. I to od 16 lat ?? My po półrocznej pracy na planie nowego programu, dzięki któremu zwiedziliśmy cały świat, dopiero w lutym będziemy mogli pozwolić sobie na rodzinny odpoczynek. Mam nadzieję, że będzie równie udany jak Pana. Absolutnie nie była to ocena moralności i etyki Bliskiej Panu Osoby. To był jedynie komentarz do jej nieudolnych ruchów w meandrach pracy w telewizji. Przecież Pan wielokrotnie pozwalał sobie na podobne komentarze wobec mojej pracy i mojego męża. Ale skoro mamy mówić o uczciwości i prawdzie. 1. Dopiero okaże się, czy sprawa wróci na wokandę, Jeśli tak się stanie, mam nadzieję, że stawi się Pan choć raz na sprawie, a nie jak do tej pory będzie unikać składania zeznań. 2. Panie Wojewódzki, rozumiem, że zamieści Pan również swoją część SMS-owej korespondencji ze mną. Tylko czy nie obawia się Pan, że wyjdzie na mężczyznę, który instrumentalne traktowanie kobiet - w tym również Pana partnerkę - ma opanowane do (ekhm. ) perfekcji. Prawda wtedy bardzo by zwyciężyła ?? Chociaż. Bardziej obawiałabym się tego, że jedna była mężatka zgodzi się opublikować wymianę SMS-ów Bliskiej Panu Osoby z jej ówczesnym mężem. Nawet sama Jackie Collins nie wymyśliłaby aż tak pikantnej wymiany zdań. Gratuluje talentu pisarskiego Pana wybrance. Może to jest jej powołanie? Chociaż patrząc na to, co zrobiła z ich małżeństwem, można śmiało powiedzieć o jej dwóch zdolnościach. Ja na zakończenie życzę Panu samych sukcesów oraz Bliskiej Panu Osobie również. Jeśli i tym razem nie uda jej się w kolejnej stacji, zawsze zostaje angaż w "Koronie królów". Z wyrazami szacunku, Małgorzata Rozenek-Majdan

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Sty 22, 2018 o 10:16 PST

komentarz Wojewódzkiego komentarz Wojewódzkiego screen/Facebook/KubaWojewodzkiKrolTVN

Wojewódzki nie odpuszcza

Wojewódzki po kilku dniach odniósł się do ich konfliktu. Tym razem nie zaatakował koleżanki ze stacji, tylko dodał nieco delikatniejszy (ale wciąż wymowny) wpis na Facebooku. 

Po małej burzy w wiadrze z pomyjami, wracamy do prawdziwej rozrywki. Dziś powtórka z tego, co mężczyźni ukrywają najbardziej - napisał i zachęcił widzów do oglądania swojego programu. 

Poza tym wdał się w dyskusje z komentatorami. Nie powstrzymał się przed złośliwościami pod adresem Majdanów. Oto kilka przykładów:

komentarz Wojewódzkiego
screen/Facebook/KubaWojewodzkiKrolTVN

komentarz Wojewódzkiego
screen/Facebook/KubaWojewodzkiKrolTVN

komentarz Wojewódzkiego
screen/Facebook/KubaWojewodzkiKrolTVNJak na razie sprawa przycichła. Jednak to na pewno jeszcze nie koniec. My nie możemy się doczekać SMS-ów, a wy? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.