Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka. "Perfekcyjna" zdradziła też, dlaczego wolała kolejnego syna

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła wywiadu w programie "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o swojej trzeciej ciąży. Gwiazda zdradziła, że razem z mężem wybrali już imię dla chłopca.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo starali się o swoje wspólne dziecko. W jednym z wywiadów gwiazda wyznała, że w dziesiątym tygodniu straciła ciążę bliźniaczą. Gdy para ogłosiła w końcu radosną nowinę, media wręcz oszalały. Również ich fani komentują każde nowe dodane zdjęcie i cieszą się razem z nimi. "Perfekcyjna" zdążyła udzielić już kilku wywiadów na temat swojego błogosławione stanu, a w najnowszym wyznała, że razem z Radosławem wybrali już imię dla synka.

Małgorzata Rozenek o imieniu dziecka

41-latka udzieliła ostatnio wywiadu w porannym programie "Dzień dobry TVN", w którym zdradziła nieznane dotąd szczegóły na temat swojej trzeciej ciąży. Gwiazda przyznała, że jest to dla niej bardzo wyjątkowy czas i czuje się naprawdę dobrze.

Małgorzata ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Podobno rodzina oraz fani "Majdanów" życzyli, aby urodziła się im dziewczynka. Reakcja Rozenek? Dosyć zaskakująca.

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię - powiedziała.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen 'Dzień dobry TVN'

Przyszła mama zdradziła również, że imię dla trzeciego synka jest już dawno wybrane. Jednak para nie zamierza na razie go zdradzać.

Jest tradycyjne. (...) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać.

Domyślacie się, jakie to może być imię?

KB

Więcej o:
Komentarze (46)
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka. "Perfekcyjna" zdradziła też, dlaczego wolała kolejnego syna
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 19 razy 19

  Przy całym moim obojętnym stosunku dla tej pary.
  Powiedzieć coś tak GŁUPIEGO ... o to bym nawet nie podejrzewała.
  "Dziewczynka zaburzyłaby harmonię w rodzinie" ?
  Pani powinna iść do psychiatry. Matka dwojga dzieci... wygląda mi na zaburzenia osobowości.
  Czyżby się pani obawiała że dziewczynka stałaby się "księżniczką Tatusia" zamiast pani? a może tego że dorastając odebrałabym pani splendor bo byłaby młoda i ładniejsza?
  Matki które tak postrzegają córki nadają się do leczenia.

 • sally30

  Oceniono 10 razy 10

  Raz chociaż powiedziała coś rozsądnego, że nie byłaby dobrą mamą dla dziewczynki, gdyby miała brać przykład z tak psychicznej matki, dla której liczy sie tylko wielkość biustu, dupsko na wierzchu i duże usta to mogłaby iść złą drogą.

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 6

  jak tak na nią patrzę to widzę obraz upadłej madonny z wielkim cycem -van kofta .

 • lob2

  Oceniono 7 razy 5

  Tylko pani Małgosiu,co nas to wszystko obchodzi.To jest pani prywatne życie i nic nam do tego.Czy pani nie może się obejść jeden dzień bez informacji o pani życiu prywatnym.Niech pani wreszcie przestanie nas karmić swoim prywatnym życiem,nic to nas nie obchodzi.Nich pani się chwali przed rodziną i znajomym a nie opisywać swoje prywatne życie na całą Polskę.Uczepiła się pani medium jak rzep psiego ogona.

 • menanocetus łagodny

  Oceniono 5 razy 5

  No to dzisiaj na wieczornym piwnicznym spotkaniu naszej blokowej wspólnoty już nie będzie Bingo tylko pójdą zakłady o imię. Ja stawiam na Zenek teraz modne!!.

 • kali23

  Oceniono 6 razy 4

  Boże ! Taki jestem szczęśliwy !
  Poważnie zaś to RZYGAĆ się chce patrząc na Radka i jego DEBILNĄ partnerkę.
  HOŁOTA opanowała cywilizację !!
  Gwoli prawdy nie oni sami ! Te polskie " celebryty" powinny do " koktajli| używać słomkę z papci !!

 • carolina_reaper

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko jedno imie wchodzi w rachube: Zenek!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX