Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka. "Perfekcyjna" zdradziła też, dlaczego wolała kolejnego syna

Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła wywiadu w programie "Dzień dobry TVN", w którym opowiedziała o swojej trzeciej ciąży. Gwiazda zdradziła, że razem z mężem wybrali już imię dla chłopca.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo starali się o swoje wspólne dziecko. W jednym z wywiadów gwiazda wyznała, że w dziesiątym tygodniu straciła ciążę bliźniaczą. Gdy para ogłosiła w końcu radosną nowinę, media wręcz oszalały. Również ich fani komentują każde nowe dodane zdjęcie i cieszą się razem z nimi. "Perfekcyjna" zdążyła udzielić już kilku wywiadów na temat swojego błogosławione stanu, a w najnowszym wyznała, że razem z Radosławem wybrali już imię dla synka.

Małgorzata Rozenek o imieniu dziecka

41-latka udzieliła ostatnio wywiadu w porannym programie "Dzień dobry TVN", w którym zdradziła nieznane dotąd szczegóły na temat swojej trzeciej ciąży. Gwiazda przyznała, że jest to dla niej bardzo wyjątkowy czas i czuje się naprawdę dobrze.

Małgorzata ma już dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem - 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza. Podobno rodzina oraz fani "Majdanów" życzyli, aby urodziła się im dziewczynka. Reakcja Rozenek? Dosyć zaskakująca.

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu. Wydawało mi się, że takie wejście do naszego domu dziewczynki, mogłoby zaburzyć harmonię - powiedziała.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek screen 'Dzień dobry TVN'

Przyszła mama zdradziła również, że imię dla trzeciego synka jest już dawno wybrane. Jednak para nie zamierza na razie go zdradzać.

Jest tradycyjne. (...) Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie. Ponieważ wszystko może się jeszcze zdarzyć, bo to różnie bywa, wolałabym jeszcze nie zdradzać.

Domyślacie się, jakie to może być imię?

KB