Ciężarna Rozenek przyszła na basen przebrana za zebrę. "Bałam się, że Greenpeace będzie chciało mnie wyciągnąć na brzeg"

Małgorzata Rozenek już niedługo urodzi. Ciążowy brzuszek celebrytki jest coraz większy, a ona nie zwalnia tempa pracy.

Małgorzata Rozenek jest ciąży. Wraz z Radosławem Majdanem już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. O błogosławionym stanie celebrytki dowiedzieliśmy się podczas grudniowego koncertu zespołu Ira. To właśnie wtedy wokalista ogłosił, że "Perfekcyjna" spodziewa się pociechy. Jak można było się domyślać, ciąża Rozenek jest jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie, a każde jej wyjście publiczne rozgrzewa jej fanów do czerwoności.

Zobacz wideo Ciężarna Małgorzata Rozenek poleciała do Nowego Jorku.

Małgorzata Rozenek na otwarciu basenu

Śmiało można powiedzieć, że Małgorzata Rozenek "umie w media". Gwiazda dobrze wie, jak podsycać zainteresowanie wokół siebie. Dowód? Jej konto na Instagramie śledzi już ponad milion osób, a mało kto (przynajmniej w Polsce) może pochwalić się takim wynikiem.

Nawet w ciąży Rozenek nie zwalnia tempa pracy. Cieżarna celebrytka cały czas jest bardzo aktywna na Instagramie i bywa na salonach. Ostatnio wraz z Radkiem Majdanem uświetniła swoją obecnością otwarcie aquaparku pod Warszawą. Na tę szczególną okazję Gonia przyodziała kreację w zeberkowy print. Fotkami z wydarzenia szybko pochwaliła się w sieci. Nie obyło się bez żartu z samej siebie.

 
Żałowałam, że nie mam kostiumu, ale bałam się, że Greenpeace będzie chciało wyciągnąć mnie na brzeg - napisała Rozenek pod zdjęciem.

Brzuszek Gosi rzeczywiście jest już bardzo duży, ale trzeba przyznać, że stylówka w zeberkę sprytnie go zatuszowała.

Czemu tak bardzo zakrywasz brzuszek? Wyglądasz w nim obłędnie.
Ale mega kwitnąco Pani wygląda.
Uwielbiam Pani dystans do świata i dobrą energię - czytamy w komentarzach.

Co myślicie o Małgorzacie Rozenek w takim "zwierzęcym wydaniu"? My jesteśmy na tak!