Małgorzata Rozenek pozuje przed lustrem w obcisłym body. Internauci żartują: Gdzie można zakupić taki brzuszek?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się kolejnymi przygotowaniami do "secret project". Uwagę jak zawsze, skupia brzuszek gwiazdy.

Małgorzata Rozenek już niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Termin porodu wyznaczony jest na czerwiec, więc nic dziwnego, że cieszy się każdą chwilą, kiedy jest z maleństwem w "dwupaku". W końcu marzyła o tej chwili od dłuższego czasu.

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek w obcisłym body

Małgosia na swoim instagramie często pokazuje zdjęcia, na których możemy zobaczyć ją w pełnej okazałości. Choć do porodu zostały cztery miesiące, brzuszek jest naprawdę duży. Na zdjęciu zrobionym w lustrze jest w bardzo skąpym stroju, który uwydatnia walory jej figury.

Podpis pod zdjęciem zdradza, że Małgosia znowu szykuje się do "sekretnego projektu", o którym bardzo często ostatnio wspomina. Oczywiście pomaga w tym jej cały zespół, co również widzimy. Małgosia ma malowane nogi samoopalaczem w sztyfcie. Z pewnością marzyła o prawdziwej opaleniźnie, ale nie zapomniała, że kobiety w ciąży nie powinny korzystać z solarium ze względów zdrowotnych.

Słońca, kochani... w pogodzie i sercu - napisała pod zdjęciem.
 

Post jak zawsze spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów, którzy skomentowali go miłymi słowami.

Super brzuszek, można gdzieś taki zakupić? - napisał Kajetan Góra, stylista fryzur.
Kobieta wzór. Kobieta do naśladowania.
Piękny brzuszek. Nie możemy się doczekać co to za projekt!

Ostatnio perfekcyjna pani domu zdradziła, jakie miewa zachcianki w ciąży. Nie obędzie się bez swojego ulubionego przysmaku, czyli puree ziemniaczanego, do którego od dawna ma słabość. Ulubiony przysmak nie wydaje się wygórowanym wymaganiem dla takie gwiazdy i to jeszcze w tak szczególnym stanie.

BO