Małgorzata Rozenek pozuje w peruce. Gdzieś widzieliśmy już niemal identyczną. Spójrzcie na zdjęcia Dody z 2018 roku

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie przygotowaniami do kolejnego "secret project", jednak naszą uwagę zwróciła jej peruka. Niemal identyczną miała kiedyś Doda.

Doda i Małgorzata Rozenek lekko mówiąc, za sobą nie przepadają, jednak mimo wszystko mają ze sobą wiele wspólnego i nie mowa tutaj tylko o Radosławie Majdanie. Obie panie mają dość kontrowersyjny styl ubierania się i lubią korzystać z tych samych stylistów czy fryzjerów, co czasami łatwo wychwycić gołym okiem. 

Przypominamy: Doda docięła Rozenek za ostatnią kreację, którą ta skopiowała od wokalistki. "Mogę oddać jej ciuchy, w których już nie chodzę"

Jak się okazuje, lubują się nie tylko w podobnych stylizacjach, ale również perukach.

Zobacz wideo Doda współpracuje przy nowym filmie Marii Sadowskiej

Małgorzata Rozenek w peruce w stylu Dody

Jeszcze kilka lat temu Doda regularnie korzystała z usług Kajetana Góry, jednak ich współpraca się skończyła. Tuż po tym, słynny fryzjer zaczął współpracować z Małgorzatą Rozenek. Czyżby podobnie jak stylista Bartek Indyka nie mógł jednocześnie współpracować z Rozenek i Rabczewską?

Stylista fryzur gwiazd często proponował swoim klientkom peruki, z czego te chętnie korzystały, szczególnie Rabczewska. Wszystko wskazuje na to, że Małgosia równie przychylnie patrzy na takie rozwiązanie, o czym mogliśmy się przekonać z jej najnowszej relacji, na której dumnie prezentowała się w "nowych" włosach. Zaciekawiło nas niezwykle duże podobieństwo peruki Małgosi do tej Dody sprzed kilku sezonów. Gwiazdy postawiły na niemal identyczną długość, odcień blondu i delikatne loki. Jedyna różnica to chyba grzywka - ta Dody jest gęstsza i inaczej się układa.

Doda i Małgorzata RozenekDoda i Małgorzata Rozenek KAPIF/ instagram.com@m_rozenek

Trudno nie dostrzec podobieństwa.

RG 

Więcej o: