Doda nie skończy na "Dziewczynach z Dubaju". Zdradziła, że planuje kolejny film. "Temat poruszający, kontrowersyjny i groźny" [TYLKO U NAS]

Doda ogłosiła, że w tym roku po raz pierwszy nie wyruszy w trasę koncertową. Piosenkarka ma zamiar skupić się na produkcji filmów. W rozmowie z Plotkiem gwiazda wyjawiła swoje dalsze plany.

Początek tego tygodnia przyniósł sensacyjne wieści - Doda zawiesza karierę! Czy kontrowersyjna wokalistka na dobre zniknie z polskiego show-biznesu? Plotek.pl ma komentarz Dody odnośnie do jej dalszych planów. Jedno jest pewne - będzie się działo!

Doda odniosła się też do słynnej imprezy Rusin u Beyonce. Jak? Zobaczycie tutaj

Doda robi przerwę w koncertowaniu

Doda w rozmowie z tygodnikiem Party zapowiedziała, że planuje dłuższą przerwę od koncertowania. Wielu fanów piosenkarki zastanawiało się, czy jej niedawne problemy ze zdrowiem i dokuczliwy pisk w uszach mają coś wspólnego z tą zaskakującą decyzją.

Bardzo dużo czynników na to wpłynęło i żaden nie był przeważający, co oznacza, że to jest właśnie ten moment, by zachować balans - komentuje w rozmowie z nami Doda.

Show-biznes bez Rabczewskiej byłby jednak nudny, na szczęście mamy dobrą wiadomość - Doda znika ze sceny muzycznej, ale zamierza wkroczyć z impetem do świata filmowego. Lada moment ruszają bowiem zdjęcia do ekranizacji głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju", której gwiazda jest producentką. Jakiś czas temu obwieściła na swoim Instagramie, że reżyserią obrazu zajmie się Maria Sadowska. Okazuje się, że prace przygotowawcze są już na ostatniej prostej.

Maria Sadowska niedawno wróciła do koncertowania po przerwie. Stylizacją nawiązała do afery z jej ojcem?

Zbliżają się urodziny Dody. W rozmowie z nami wyjawiła, jaką niespodziankę szykuje dla fanów:

Zobacz wideo
Przez następny miesiąc będziemy kończyć etap castingów, następnie wchodzimy na plan, nad którym będę trzymać pieczę. Do końca roku film będzie gotowy - obiecuje nam.

Doda wyprodukuje kolejny film

To jednak nie koniec. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc po "Dziewczynach z Dubaju" czas na... kolejny film.

W wakacje zabieram się za kolejny film na podstawie książki, do której zbierałam materiały przez cały poprzedni rok. Temat poruszający, kontrowersyjny i groźny - zapowiada tajemniczo.

Zapytaliśmy też Dodę, czy przerwa w karierze oznacza, że zniknie z social-mediów i salonów? W końcu do tej pory była bardzo aktywna.

Sama nie wiem... To mój pierwszy raz - odpowiedziała.

Wszystko wskazuje na to, że wokalistka postanowiła otworzyć nowy rozdział w swojej karierze. Spragnieni wokalu Dody po raz ostatni będą mogli ją usłyszeć w marcu podczas koncertów w filharmoniach w kilku polskich miastach.

Będziecie tęsknić za Dodą-piosenkarką?