Doda porównała swoje zdjęcia z Telekamer z 2006 i 2020 roku. Fani: "Jakoś jakby mniej solarium". Piosenkarka zażartowała

Doda zestawiła zdjęcia z gali wręczenia Telekamer z 2006 i 2020 roku. Pokazała, jak się zmieniła przez lata. Jej obserwatorzy chętnie komentowali ujęcia.

Doda ma stały kontakt ze swoimi fanami dzięki mediom społecznościowym. Przez lata przeszła niemałą metamorfozę, często śmieje się z siebie i swoich stylizacji sprzed lat. Jednak w poniedziałek artystka zachwyciła stylizacją podczas Telekamer i zdecydowanie wyróżniała się na ściance. Zdradziła swój sposób na niewidoczną bieliznę w kreacji z dużym rozcięciem. Na Instagramie Rabczewska zestawiła dwa zdjęcia Telekamer z 2006 i 2020 roku. Zachęciła fanów do dyskusji na temat jej przemiany.

Doda pokazała, co robiła po Telekamerach

Zobacz wideo

Doda pokazuje metamorfozę

Artystka na Instagramie opublikowała zestawienie zdjęć z przeszłości i z tegorocznej gali Telekamer. 

Zachęcam do udziału w dyskusji w temacie przewagi 2006 nad 2020 rokiem - napisała Dorota. 
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo opinii. Internauci pisali, że Doda jest jak wino i z wiekiem staje się piękniejsza. Inni zauważyli sporą zmianę jeśli chodzi o kolor skóry i wagę. 

Jakoś jakby miej solarium. Świetnie wyglądasz - napisała obserwatorka. 

Doda odpowiedziała na ten komentarz i stwierdziła, że w przeddzień gali również poprawiała odcień skóry. Tym razem kolor wyszedł dużo jaśniejszy niż po wizycie w solarium 14 lat temu. 

Zaznaczam, że wczoraj zaaplikowałam opalanie natryskowe, a i tak jestem 10 tonów jaśniejsza - odpowiedziała.

Obserwatorka zauważyła, że na zdjęciu z 2020 roku jest dużo szczuplejsza niż w 2006 roku. Rabczewska zdradziła, ile schudła przez te lata. 

A ciekawa jestem, jaka różnica w wadze? - zapytała fanka.
Około 5 kg - wyznała artystka.

Doda chętnie pokazuje zdjęcia z przeszłości i ma ogromny dystans do swojego wyglądu sprzed lat. Brawa za taką postawę! Według nas dzisiaj artystka prezentuje się o niebo lepiej. 

DK

Więcej o: