Doda na gali Telekamer 2020 miała bardzo wyciętą sukienkę. Pokazała, jaką założyła bieliznę

Doda pojawiła się na gali Telekamery Tele Tygodnia 2020 w przepięknej czarnej sukni. Widzowie nie kryli zachwytu, ale mieli też wiele pytań. Gwiazda jak zawsze była bezpośrednia... aż do bólu.

Dorota "Doda" Rabczewska uwielbia zaskakiwać. Jej kreacja z gali Telekamer to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Można nawet powiedzieć, że prezentowała się najlepiej ze wszystkich gwiazd.

Doda zdradziła, jaką bieliznę miała na gali Telekamer

Na tę okazję Doda wybrała długą, czarną suknię, która idealnie pasowała do jej zgrabnej figury. Podkreślała wszystkie atuty gwiazdy: długie nogi, talię osy i kształtny biust. Fani nie ukrywali zachwytów, jednak zastanawiała ich jedna rzecz: jaką bieliznę wybrała artystka do sukni z rozcięciem sięgającym prawie do pasa.

Doda wyznaje: "Stanie się coś, co zaskoczy wszystkich".

Zobacz wideo

Doda, słynąca ze swojej bezpośredniości, postanowiła nie ukrywać swojego patentu i podzieliła się nim na instagramowym profilu. W opublikowanej relacji możemy zobaczyć, jaką miała bieliznę. Jesteśmy prawie pewni, że można ją zakupić na popularnej stornie AliExpres. 

Artystka wybrała majtki, które zasłaniają tylko przednią część krocza. Szczerze mówiąc, ledwo ją zakrywały. Tył tej nietypowej bielizny to zwyczajne stringi. Z pewnością taki krój nie jest wielu osobom znany, ale trzeba pogratulować Dodzie pomysłowości. W końcu, która z kobiet nie ma problemu z odcinającą się bielizną pod sukienką. 

Doda Dorota RabczewskaDoda Dorota Rabczewska Fot. Doda - Instagram

Doda podczas tegorocznej gali, nie była nominowana w żadnej kategorii. Pojawiła się, ponieważ wręczała statuetkę dla najlepszego programu, którym okazał się "The Voice Kids". Podczas wydarzenia towarzyszył jej mąż Emil Stępień i zaraz po wręczeniu nagrody, razem opuścili galę. Okazało się, że udali się do domu, ponieważ bardziej cenią sobie spokój niż medialny zgiełk.

BO

Więcej o: