Ciążowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek wywołało burzę w sieci. Pojawiły się negatywne komentarze. Małgosia ostro odpowiada

Pod zdjęciem ciężarnej Małgorzaty Rozenek, które pojawiło się na jej instagramowym profilu, pojawiło się tysiące komentarzy. Nie obyło się bez krytyki.

Ostatnio Małgorzata Rozenek na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie nagiego brzucha. Z pewnością nikt się nie spodziewał, że wywołała ono taką burzę w komentarzach. Pojawiło się ich tysiące i choć wiele osób chwali Małgosię, to możemy przeczytać także sporo niemiłych słów.

Małgorzata Rozenek o in vitro:

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuszek

Celebrytka bardzo długo starała się z mężem zajść w ciążę, o czym wielokrotnie mówiła. Nic więc dziwnego, że teraz gdy już ma za sobą połowę ciąży, z chęcią chwali się swoimi krągłościami w mediach społecznościowych.

Jaki piękny brzuszek.
Cudny brzuszek. Dla maleństwa dużo buziaków i mnóstwa dobrej energii. A dla mamusi pozytywnych emocji - komentują fani Małgosi. 

Jednak nie każdemu spodobała się Małgosia w takiej wersji. 

Zaczyna się, lansik brzuszkiem, żenada.
Ja wszystko rozumiem ciąża, radość, ale bez przesady wiele rzeczy w pewnym wieku nie wypada.

Ten ostatni komentarz najwyraźniej zabolał Małgosię, ponieważ postanowiła na niego zareagować. Choć jej odpowiedź była ostra, to zyskała wielu zwolenników. 

W pewnym wieku to nie wypada pisać takich głupot. Przecież jest Pani Babcią - napisała Małgosia.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. Małgorzata Rozenek - Instagram

Jej komentarz zdobył ponad 4 tysiące lajków. W obronie "Perfekcyjnej Pani Domu" stanęły też jej fanki, które również nie szczędziły słów. 

Szkoda Ci? Tyle czasu Gosia z Radkiem czekali i się udało. Jak dla mnie to w ogóle może chodzić z brzuchem na wierzchu. Niech pokazuje swoje szczęście.
To do jakiego wieku, według pani, coś wypada, a coś nie? Gdzie jest określony taki limit?
Nie rozumiem zupełnie tego komentarza... profil Pani mówi sam za siebie - czytamy.

A wy co myślicie o całej sytuacji?

BO

Więcej o:
Komentarze (21)
Ciążowe zdjęcie Małgorzaty Rozenek rozpoczęło burzę w sieci. Pojawiły się negatywne komentarze. Małgosia ostro odpowiada
Zaloguj się
 • lob2

  Oceniono 15 razy 13

  Codziennie w gazecie: Rozenek,brzuch ,makijaż,bez makijażu,i znów Rozenek,brzuch.Ta kobieta zrobiła z Gazety Wyborczej prywatny pamiętnik i jeszcze za to dostaje ciężkie pieniądze.Jeszcze takiej egocentrycznej baby nie widziałem.Ona nie ma żadnego szacunku wobec dzieci,które na pewno wstydzą się za nią w szkole,bo które dziecko chce,żeby mama pokazywała całej Polsce swoją goliznę.Dla dzieci mama ma być skromna ,wstydliwa i nie robić wstydu dzieciom.

 • sally30

  Oceniono 11 razy 9

  Nigdy nie miała klasy i mieć jej nie bedzie, chodzący słup reklamowy, sprzedajna ... ,matkę chyba by sprzedała, razem z całym majdanem.

 • B P

  Oceniono 10 razy 8

  Ja uważam, że ciąża to tak osobisty i intymny stan i obnoszenie się z tym po mediach to trochę zwyczajnie wstyd i brak powagi. A wystawianie gołego ciężarnego brzucha na pokaz to brak szacunku dla samej siebie.

 • 1janeczek2

  Oceniono 7 razy 5

  Uprzejmie proszę nie podawać wiadomości o NIKIM, czyli o jakiejś pani Rozenek. Nie ma tam jakiegoś odpowiedzialnego redaktora ? Wstyd

 • henrykus1943

  Oceniono 7 razy 5

  Kolejne sranie na ekranie. Nie macie innych tematów. Niech swoje wdzięki pokazuje sobie na swoich prywatnych stronach

 • Oceniono 6 razy 4

  Rozenek ,Rozenek jej ciąża i teksty prasowe co dzień takie same, Podajcie płeć dziecka oraz jakie imię Margaret oraz również podstarzały tatuś wymyślili.

 • Oceniono 6 razy 4

  Podstarzały babsztyl w ciąży szpanuje aby na aktualnym stanie tej nienaturalnej ciąży aby zarobić do porodu ile się da pokazując brzuch!!!!.- wstyd.

 • aia7

  Oceniono 3 razy 3

  Niech sobie robi zdjęcia gołego brzucha i czego tam jeszcze chce, ale w sferze publicznej nie musi tym epatować. Robi z siebie na zdjęciu dzidzię piernik i dlatego pojawiają się komentarze, że w pewnym wieku czegoś jej nie wypada. A na tym zdjęciu tym bardziej wygląda jakby kciuka ssała. Odbiorcy zaczyna się mylić czy ma ją traktować jak poważną, doświadczoną kobietę, z której rad i doświadczeń korzystać czy jak nieletnią ciężarną. Ogromny dysonans. Też bym powiedziała, że jeśli ma być dla kogoś, no niech tam, użyję tego słowa, autorytetem, to takiej osobie nie wypada w ten sposób pozować na publicznej fotce.

 • dante_waw

  Oceniono 3 razy 3

  Moglaby jeszcze sobie na tym brzuchu machnac "Blachy Pruszynski" a teraz sie taka duza powierzchnia reklamowa marnuje....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX