Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia gołego brzucha. Fani zachywceni i zgodni: Jaki duży, wyglądasz cudownie

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia nagiego brzucha. Prezenterka kwitnie w ciąży, a fani są zgodni: Wyglądasz cudownie!

Połowę ciąży Małgorzata Rozenek ma już za sobą. Jakiś czas temu gwiazda wrzuciła do sieci fotografię, ubolewając, że czas płynie zbyt szybko. Teraz prezenterka zrobiła coś, na co fani czekali z pewnością od dłuższego czasu. Celebrytka pokazała zdjęcie nagiego, zaokrąglonego brzucha. Jest naprawdę spory. 

Małgorzata Rozenek pokazała ciążowy brzuch

Gospodyni "Projekt Lady" bardzo długo starała się z mężem zajść w ciążę. Odkąd się udało, nie ma dnia, by w internetowych serwisach nie pojawiały się posty na ten temat. Gwiazda sama do tego doprowadza, publikując coraz piękniejsze ujęcia (niekiedy odrobinę je "poprawia", żeby były jeszcze bardziej krągłe). Do takich należą te ostatnie, na których Małgorzata zaprezentowała goły brzuch. 

Przymiarki do czegoś szalonego i ciążowego. Już niedługo wszystkim obecnym, przeszłym i przyszłym brzuszkom, życzę cudownego dnia - napisała tajemniczo.

Gwiazda jak zawsze może liczyć na swoich fanów. Post zalała lawina pozytywnych komentarzy. 

Małgosiu, zawsze wyglądasz cudownie, jednak teraz ewidentnie kwitniesz. Szczęście bije od Ciebie na kilometr.
Bardzo Pani gratuluję i bardzo się cieszę, że Wam się udało. To najpiękniejszy okres. Nieważne w jakim wieku. Ważne, że bez komplikacji i dzidziuś zdrowy, a Pani się dobrze czuje!

Nas bardzo ciekawi, co to za "secret project", o którym wspomniała w opisie. Wychodzi też na to, że gwiazda będzie pracować aż do samego rozwiązania. Kiedy ono nastąpi? Małgosia jest już w piątym miesiącu ciąży, to oznacza zatem, że jej i Radka syn przyjdzie na świat mniej więcej pod koniec maja.

CW

Małgorzata Rozenek pokazała przez przypadek brzuch podczas zakupów u koleżanki. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (12)
Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia gołego brzucha. Fani zachywceni i zgodni: Jaki duży, wyglądasz cudownie
Zaloguj się
 • niematotamto

  Oceniono 8 razy 4

  Kobieta spełniona i szczęśliwa, ludzie czasem wystarczy nic nie pisać niż tylko pluć jadem , a wypominanie wieku jest słabe-swoim matkom ciotkom tez ciągle wypominacie? Też wiecznie młodzi nie będziecie. Miłego dnia

 • Gambit szachowy

  Oceniono 1 raz 1

  Brzuch brzuch moją żonę oraz jej koleżankę Zosię szefową magla na naszym osiedlu interesuje co jest w brzuszku tzn jaka płeć?!.

 • cerrie35

  0

  Ciekawe czy zwyczajne kobiety, takie Kowalskie czy Iksińskie też chodzą po swoich znajomych, czy sąsiadkach i wzajemnie pokazują sobie gołe brzuchy. Brzuch jak brzuch. Ciekawe co by ludzie myśleli gdyby zwykła kobieta na ulicę wyszła w bluzeczce odsłaniającej ciążowy brzuch. Jak zwykle epatować czymś niecodziennym, aby mieć więcej lajków pod zdjęciem i podtrzymywać jak najdłużej swoją nadmuchaną popularność, by zarobić jak najwięcej kasy.

 • nienazwana

  Oceniono 16 razy 0

  Sorry, zemdliło mnie... i jeszcze ten paluszek w ustach, no dziewczyneczka!

 • zelenyles

  Oceniono 9 razy -1

  ma ona trochę mózgu w tym saganku ? czy to tylko pusty baniak na szmal ?

 • judo

  Oceniono 11 razy -3

  NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX