Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zapozowali przed galą tygodnika "Piłka Nożna". Kto zrobił im zdjęcie? Widać w odbiciu na szafie

Spektakularna Małgorzata Rozenek-Majdan i nie mniej szykowny Radosław Majdan byli w niedzielę wieczorem obecni na Gali Mistrzów Sportu. Zanim dotarli na wydarzenie, jeszcze w domu robili prywatną sesję zdjęciową. Wiemy, kto wykonywał zdjęcia!

Gala tygodnika "Piłka Nożna" zgromadziła wiele gwiazd, ale wszystkie oczy i tak były skierowane na ciężarną Małgorzatę Rozenek-Majdan. U boku męża Radka prezentowała się fenomenalnie. Wygląd kreacji zdradziła nieco wcześniej, pokazując zdjęcia z domowej sesji zdjęciowej.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan przed galą tygodnika "Piłka Nożna"

Fotki w obcisłej, czarnej sukni, opinającej zaokrąglony brzuch Małgosi, obiegły w niedzielę wieczorem polski internet. Przed publikacją Małgosia co prawda odrobinę poprawiła w nich to i owo, ale efekt i tak był wspaniały, niezależnie od przeróbek. Na zdjęciach na Instagramie Rozenek widzimy jednak nie tylko efekt sesji, ale również wykonawcę zdjęć. To jeden z synów Małgorzaty Rozenek-Majdan - odbicie w błyszczących drzwiach szafy jest jednak na tyle niewyraźne, że nie wiadomo, czy był to Stanisław czy Tadeusz.

 

Chłopiec wykonał przynajmniej jedno z dwóch ujęć w domowym korytarzu. Trzeba przyznać, że mama w jego obiektywie prezentuje się pięknie.

Staś i Tadzio są dumą Małgosi. A już niebawem dołączy do nich trzeci brat. Niedawno dowiedzieliśmy się, że właśnie minął półmetek ciąży, co oznacza, że malucha możemy spodziewać się na świecie pod koniec maja lub na początku czerwca. To już naprawdę niedługo.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży wygląda doprawdy kwitnąco. Sama może narzeka na dodatkowe kilogramy, które tym razem pojawiły się dość szybko, ale prawda jest jednak taka, że od Małgosi trudno oderwać wzrok. Radosław znika na tych zdjęciach, a królowa jest tylko jedna.