Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Co z nieobecną Kingą Rusin?

Paulina Krupińska i Damian Michałowski zostali nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"! Wiosenna ramówka stacji przynosi zaskakujące informacje.

Paulina KrupińskaDamian Michałowski poprowadzą na wiosnę "Dzień Dobry TVN". Nowi prowadzący zostali ogłoszeni przez samego Edwarda Miszczaka, który w ten sposób chciałby "naprawić" poranne pasmo.

"Dzień Dobry TVN" z nowymi prowadzącymi

Dyrektor programowy TVN ogłosił, że nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" zostają Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Ostatnia "zła passa" "Dzień Dobry TVN" jest już rzeczywiście dobrze widoczna dla wszystkich, i okazuje się, że również dla samego TVN także:

Raz jest lepiej, raz gorzej. W weekendy zwykle lepiej. Wiemy, sprawdzamy. Naprawa tego pasma nie będzie łatwa. Zmiany będą wprowadzane, a jedną z nich jest nowa para prowadzących - mówił Edward Miszczak.

Odniósł się w ten sposób do całej serii wpadek programu, które lawinowo następowały jedna po drugiej w sezonie jesienno-zimowym. Chodzi naturalnie o problemy przy prezentowaniu koreańskich muzyków z formacji BTS, dręczenie żywych zwierząt w studio czy udawany przez Filipa Chajzera atak paniki. Wszystkie te afery obiły się szerokim echem zwłaszcza w social mediach, zaś po ostatniej "koreańskiej" wpadce głośno już mówiło się o kryzysie śniadaniowej propozycji TVN.

Kim są nowi nowi prowadzący "Dzień dobry TVN"?

Paulina Krupińska jest znana wszystkim fanom polskiego showbiznesu. Piękna miss prywatnie jest żoną Sebastiana Karpiela-Bułecki. Miała już okazję pracować przy programie śniadaniowym, choć było to kilka lat temu. W 2013 roku była prezenterką w "Pytaniu na śniadanie".

Damian Michałowski bez wątpienia znany jest słuchaczom radiowym, bowiem najbardziej związany jest właśnie z Radiem ZET. Jednak ma również doświadczenie w telewizją - dla Polsatu prowadził "Wyspę Przetrwania" a dla TVP2 koncerty sylwestrowe. Wiele razy bywał gościem "Dzień Dobry TVN" - teraz zobaczymy go w nowej roli prowadzącego.

Co z Kingą Rusin w "Dzień dobry TVN"?

Kinga Rusin była wielką nieobecną w czasie wtorkowej wiosennej ramówki TVN. Nie tylko nie pojawiła się na samej prezentacji, nie było jej również w spocie wizerunkowym stacji. Choć nowych prowadzących również tam nie uświadczymy, to jednak obecni byli stali prezenterzy: Dorota Wellman, Anna Kalczyńska, Marcin Prokop i Andrzej Sołtysik. Brak Kingi Rusin jest tu bardzo znaczący.

Więcej o: