Nie musieliśmy długo na to czekać. O wpadce Kalczyńskiej i Sołtysika w "Dzień Dobry TVN" głośno już za granicą

Nie tylko polskie, a również zagraniczne media są oburzone wtorkowym wydaniem "DDTVN". Śniadaniówka zadebiutowała na portalu piszącym o muzyce K-Pop.

Nie maleją emocje po wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Prowadzący skomentowali plebiscyt na najpiękniejszego mężczyznę, który wygrał Jungkook, muzyk z koreańskiego zespołu BTS. Zarówno Anna Kalczyńska, jak i Andrzej Sołtysik nie omieszkali śmiać się z jego wyglądu. Na antenie pojawiała się również sonda uliczna, którą przeprowadził Adam Feder. Pytał przypadkowych przechodniów, co sądzą na temat mężczyzny na zdjęciu. Warto zaznaczyć, że nie pokazywał Jungkooka, który wygrał, tylko J-Hope'a. W materiale również nie brakowało niemiłych docinków. Niektórzy porównywali go nawet do krowy.

Zagraniczne media o "DDTVN"

Na "Dzień Dobry TVN" spadła fala krytyki z Polski i nie tylko. Jeden z zagraniczych portali: Koreaboo nawoływał do pisania listów do stacji. W mediach społecznościowych również nie brakowało słów krytyki. 

Warto zaznaczyć, że Koreaboo to największy serwis, który zajmuje się muzyką K-Pop. Na samym Twitterze ma ponad 1,6 miliona obserwatorów. Oburzenie przyniosło skutek, bo już dzień po programie stacja wydała oficjalne oświadczenie, w którym wszystkich przeprosiła. To samo zrobiła Anna Kalczyńska, jednak niesmak pozostał. 

RG

Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. Po chwili zrobiło się niezręcznie:

Zobacz wideo