Nie musieliśmy długo na to czekać. O wpadce Kalczyńskiej i Sołtysika w "Dzień Dobry TVN" głośno już za granicą

Nie tylko polskie, a również zagraniczne media są oburzone wtorkowym wydaniem "DDTVN". Śniadaniówka zadebiutowała na portalu piszącym o muzyce K-Pop.

Nie maleją emocje po wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Prowadzący skomentowali plebiscyt na najpiękniejszego mężczyznę, który wygrał Jungkook, muzyk z koreańskiego zespołu BTS. Zarówno Anna Kalczyńska, jak i Andrzej Sołtysik nie omieszkali śmiać się z jego wyglądu. Na antenie pojawiała się również sonda uliczna, którą przeprowadził Adam Feder. Pytał przypadkowych przechodniów, co sądzą na temat mężczyzny na zdjęciu. Warto zaznaczyć, że nie pokazywał Jungkooka, który wygrał, tylko J-Hope'a. W materiale również nie brakowało niemiłych docinków. Niektórzy porównywali go nawet do krowy.

Zagraniczne media o "DDTVN"

Na "Dzień Dobry TVN" spadła fala krytyki z Polski i nie tylko. Jeden z zagraniczych portali: Koreaboo nawoływał do pisania listów do stacji. W mediach społecznościowych również nie brakowało słów krytyki. 

Warto zaznaczyć, że Koreaboo to największy serwis, który zajmuje się muzyką K-Pop. Na samym Twitterze ma ponad 1,6 miliona obserwatorów. Oburzenie przyniosło skutek, bo już dzień po programie stacja wydała oficjalne oświadczenie, w którym wszystkich przeprosiła. To samo zrobiła Anna Kalczyńska, jednak niesmak pozostał. 

RG

Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. Po chwili zrobiło się niezręcznie:

Więcej o:
Komentarze (97)
Koreańskie media huczą o wpadce Kalczyńskiej i Sołtysika w "Dzień Dobry TVN"
Zaloguj się
 • nelsonpuszysty

  Oceniono 13 razy 11

  Na tym polega istota prowincjonalizmu i buractwa - na publicznym wyrażaniu opinii, które nie powinny wyjść poza magiel, bez cienia refleksji nad tym, że idzie to w świat i kogoś może dotknąć. Choć z drugiej strony z dziką satysfakcją śledziłbym wzburzenie "niepokornych" Pereirów & Co., gdyby w koreańskiej tv śniadaniowej ktoś powiedział, że Kaczyński ma zepsute zęby, łupież i niewypastowane buty.

 • Rodrigo Hernandez

  Oceniono 9 razy 9

  Dla nastolatek jest to "mężczyzna". Dla trochę starszych pań, ładny chłopaczek.
  A prawda jest taka, że wiele osób ocenia to z pozycji swojego wieku.
  Często czytam w komentarzach, że kobieta która czasami nie skończyła jeszcze nawet trzydziestu lat, to niby "stare pudlo". Tak piszą "męskie" małolaty.
  W krajach arabskich uważa się, że największą ozdobą mężczyzny jest jego broda. Tak powiedział kiedyś ich prorok i tak uważają do dzisiaj. Obojętnie jak taki jeden z drugim obszczymurek wygląda. Jeśli ma ładną brodę, to jest piękny.
  Polacy nie lubią ani Żydów, ani Arabów, ale mentalnie są bardziej bliscy tym narodom, niż swoim europejskim sąsiadom.
  Dlatego też walczą o to by zostali uznani za Mesjasza narodów.
  A jako taki, mają prawa do hejtowania, bo im się to należy. I wszyscy inni, którzy mają coś przeciwko temu, są po prostu "ŹLI".

 • idonea

  Oceniono 8 razy 6

  Przaśne, poniżej krytyki zachowanie. A młody Paul McCartney to jak niby wyglądał, macho na pewno nie, a nastolatki szalały.

 • sally30

  Oceniono 20 razy 6

  Nie lubię tej pary prowadzących ale rację mieli, nie wiadomo czy to chłopak czy dziewczyna i to jeszcze najprzystojniejszy? Świat się kończy.

 • claudiusz

  Oceniono 7 razy 5

  Polska to antysemicki i nietolerancyjny kraj....w Kanadzie,gdzie mieszkam ponad 40 lat wlasnie taka opinie ma Polska...dzieki tez polskim dziennikarzem ,ktorzy nie kumaja swiata zupelnie...

 • prawdaprawdaprawda

  Oceniono 5 razy 5

  Zastanawia mnie dlaczego to akurat zdarzenie jest wpadką, a nie klasycznym przypadkiem polskiej ksenofobii oraz dlaczego jeszcze nie zabrał głosu Rzecznik PO oraz Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych?

 • lese_majeste

  Oceniono 7 razy 5

  tu nie ma co mówić o niesmaku tylko o chamskich głupach

 • jala57

  Oceniono 8 razy 4

  Kalczynska nie lubi Young Cocka I ma do tego prawo. Nie powinna jednak prywatnych pogladow prezentowac na antenie stacji majacej na sztandarach L++++….+, rownosc dla wszystkich 23 plci, darmowe wiertarki dla sedziow I tym podobne bzdety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX