"Pytanie na Śniadanie" odpowiada na żenujący "atak paniki" Filipa Chajzera. "Problemy psychiczne nigdy nie powinny stanowić powodu do wyśmiewania"

Niedawno Filip Chajzer przekroczył granice żenady, "udając" atak paniki. Jego telewizyjne popisy oburzyły widzów i to nie tylko tych cierpiących na tę chorobę. Wygląda na to, że teraz "Pytanie na Śniadanie" zareagowało na materiał TVN.

Ostatnio Filip Chajzer wyśmiewał się z ludzi, którzy cierpią na ataki paniki. Prezenter "udawał" w "Dzień Dobry TVN", że przechodzi atak na myśl o zakupowym szaleństwie w czasie Black Friday. Widzom jednak nie było do śmiechu i nic dziwnego. Rozpętała się medialna burza, a sam Filip próbował się bronić i wydał oświadczenie, "przepraszając osoby chore, które poczuły się urażone". Widzowie wciąż jednak domagają się usunięcia dziennikarza z wizji. Tymczasem w "Pytaniu na Śniadanie" pojawił się materiał, który zdaje się być odpowiedzią na żenujący popis Chajzera.

"Pytanie na Śniadanie" reaguje na "atak paniki" Chajzera

W sobotnim wydaniu "Pytania na Śniadanie" można było zobaczyć materiał dotyczący ataków paniki. Dziennikarze podeszli poważnie do tematu, a w czasie emisji pojawiły się napisy na dolnym pasku, które ewidentnie odnosiły się do popisów Chajzera: "Ataki paniki nie są powodem do wyśmiewania".

"Serce bije jak oszalałe, myśli wirują, trzęsie się całe ciało oblane potem, nie wiesz, gdzie jesteś i czy właśnie nie umierasz…” - tak naprawdę wygląda Zespół Lęku Napadowego i prawdziwy atak paniki! Problemy psychiczne, które dotykają co czwartego Polaka nigdy nie powinny stanowić powodu do wyśmiewania! - czytamy na stronie "Pytania na Śniadanie".

Widzom spodobało się zagranie dziennikarzy TVP, mimo że widzą w nim PR-owy ruch. 

Mimo mojej niechęci do TVP, to wykorzystali potknięcie TVN-u w świetny sposób. Niech sobie rywalizują, ale jeśli przy okazji TVP zrobiło coś dobrego, to super.
Odegranie na TVN, ale jeżeli ma to się przysłużyć szerzeniu wiedzy na ten temat, to jestem za.
Uważam, że uświadamianie ludzi w temacie lęków powoduje ulgę dla osób, które się z nimi zmagają bo nie ma nic gorszego jak próba udawania w miejscu publicznym, że czujesz się wspaniale i wcale nie masz wrażenia, że zaraz padniesz na zawał, bo i tak Cie nikt nie zrozumie, co skutkuje nasileniem ataku.
Wiadomo, że to czysto PR-owe zagranie, ale w sumie wykorzystane w dobrym celu, bo uświadamia ludzi jak to wygląda u osób, które tego doświadczają i że jest to na tyle poważny temat, żeby z tego nie robić beki - komentują internauci.

Widzieliście materiał "Pytania na Śniadanie"? 

KM

Filip Chajzer jest częstym bohaterem skandali w show-biznesie:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.