Chajzer bawił się z małpką w "DDTVN". Efekt? Ugryzła go. Widzowie oburzeni, a wśród nich Kinga Rusin. "Filip, to jest smutne"

Filip Chajzer poprowadził program, w którym pojawiła się mała małpa. Jej obecność nie spodobała się Kindze Rusin. Dziennikarka napisała mocny komentarz.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme poprowadzili kolejne wydanie "Dzień dobry TVN". W programie na żywo pojawiła się ubrana małpa. Zwierzę chyba nie czuło się zbyt dobrze w naświetlonym studiu i zaatakowało prowadzącego. Na domiar złego, swoje zażenowanie całą sytuacją wyraziła Kinga Rusin

Kinga Rusin oburzona po programie Filipa Chajzera

W poniedziałkowym programie prowadzonym przez Chajzera i Ohme zastanawiano się, czy małpy mogą być zwierzętami domowymi. Został wyemitowany specjalny materiał, a do studia zaproszono właścicieli kapucynek. Podczas rozmowy zwierzę skoczyło na gospodarza i ugryzło go.

 

Wszystko z zapartym tchem śledziła Kinga Rusin, przebywająca na wakacjach. Kiedy zobaczyła zdjęcia i relację na Instagramie Filipa, zareagowała. Bardzo nie spodobało jej się przebieranie małp.

Filip, to jest mega smutne. I nie chodzi tylko o ugryzienie. Ubieranie dzikich zwierząt w ludzkie ciuchy, trzymanie ich w domach, klatkach, robienie z nich zabawek ku uciesze gawiedzi jest nie tylko działaniem wbrew naturze, ale też zwykłym barbarzyństwem. Promocja takich zachowań doprowadza do tego, że z naturalnego środowiska „odławiane” są młode osobniki, odrywane siłą od matek (te są często zabijane), ranione, okaleczane, torturowane, zmuszane do zachowań niezgodnych z ich instynktami. Jest popyt jest podaż - napisała oburzona gwiazda.

Dziennikarka wyrażając niesmak, poprosiła kolegę o wyrozumiałość i przyznanie jej racji.

Dzikie zwierzęta, których w naturalnym środowisku jest coraz mniej, powinniśmy chronić i dbać o to, żeby nie wyginęły. Nie wiem, czego dotyczyła rozmowa, ale aż żal patrzeć na tę przebraną i zestresowaną małpkę (dlatego ugryzła, to odruch obronny).
Jesteś idolem dla wielu ludzi, którzy Cię podziwiają za to, co robisz. Mam nadzieję, że po chwili zastanowienia przyznasz mi rację i wymyślisz jakaś ogólnopolską akcję uświadamiającą ludzi na temat niewiarygodnego cierpienia dzikich zwierząt w cyrkach czy delfinariach. Liczę na Ciebie.

Myślicie, że nowy prowadzący "Dzień dobry TVN" zabierze głos w tej sprawie? Jeśli nie zrobi tego publicznie, z pewnością wyjaśni tę niezręczną sytuację z Kingą prywatnie. 

CW

Filip Chajzer nie raz był już krytykowany. W programie "Ameryka Express" na siłę próbował całować kobiety. 

Zobacz wideo