Chajzer bawił się z małpką w "DDTVN". Efekt? Ugryzła go. Widzowie oburzeni, a wśród nich Kinga Rusin. "Filip, to jest smutne"

Filip Chajzer poprowadził program, w którym pojawiła się mała małpa. Jej obecność nie spodobała się Kindze Rusin. Dziennikarka napisała mocny komentarz.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme poprowadzili kolejne wydanie "Dzień dobry TVN". W programie na żywo pojawiła się ubrana małpa. Zwierzę chyba nie czuło się zbyt dobrze w naświetlonym studiu i zaatakowało prowadzącego. Na domiar złego, swoje zażenowanie całą sytuacją wyraziła Kinga Rusin

Kinga Rusin oburzona po programie Filipa Chajzera

W poniedziałkowym programie prowadzonym przez Chajzera i Ohme zastanawiano się, czy małpy mogą być zwierzętami domowymi. Został wyemitowany specjalny materiał, a do studia zaproszono właścicieli kapucynek. Podczas rozmowy zwierzę skoczyło na gospodarza i ugryzło go.

Wszystko z zapartym tchem śledziła Kinga Rusin, przebywająca na wakacjach. Kiedy zobaczyła zdjęcia i relację na Instagramie Filipa, zareagowała. Bardzo nie spodobało jej się przebieranie małp.

Filip, to jest mega smutne. I nie chodzi tylko o ugryzienie. Ubieranie dzikich zwierząt w ludzkie ciuchy, trzymanie ich w domach, klatkach, robienie z nich zabawek ku uciesze gawiedzi jest nie tylko działaniem wbrew naturze, ale też zwykłym barbarzyństwem. Promocja takich zachowań doprowadza do tego, że z naturalnego środowiska „odławiane” są młode osobniki, odrywane siłą od matek (te są często zabijane), ranione, okaleczane, torturowane, zmuszane do zachowań niezgodnych z ich instynktami. Jest popyt jest podaż - napisała oburzona gwiazda.

Dziennikarka wyrażając niesmak, poprosiła kolegę o wyrozumiałość i przyznanie jej racji.

Dzikie zwierzęta, których w naturalnym środowisku jest coraz mniej, powinniśmy chronić i dbać o to, żeby nie wyginęły. Nie wiem, czego dotyczyła rozmowa, ale aż żal patrzeć na tę przebraną i zestresowaną małpkę (dlatego ugryzła, to odruch obronny).
Jesteś idolem dla wielu ludzi, którzy Cię podziwiają za to, co robisz. Mam nadzieję, że po chwili zastanowienia przyznasz mi rację i wymyślisz jakaś ogólnopolską akcję uświadamiającą ludzi na temat niewiarygodnego cierpienia dzikich zwierząt w cyrkach czy delfinariach. Liczę na Ciebie.

Myślicie, że nowy prowadzący "Dzień dobry TVN" zabierze głos w tej sprawie? Jeśli nie zrobi tego publicznie, z pewnością wyjaśni tę niezręczną sytuację z Kingą prywatnie. 

CW

Filip Chajzer nie raz był już krytykowany. W programie "Ameryka Express" na siłę próbował całować kobiety. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (97)
Filip Chajzer ugryziony przez małpę w "DDTVN". Widzowie oburzeni, a wśród nich Kinga Rusin. "Filip, to jest smutne"
Zaloguj się
 • Gość: BUBA MARA

  Oceniono 68 razy 56

  Tak, miejsce zwierzat jest w ich naturalnym srodowisku, a nie w telewizyjnym studio.

 • Gość: gosc

  Oceniono 65 razy 45

  ja uważam że tego kretyna już dawno ugryzła jakaś wsciekła małpka dlatego z niego taki wzorcowy swir i głupek .

 • Gość: maver

  Oceniono 35 razy 33

  "Jesteś idolem dla wielu ludzi, którzy Cię podziwiają za to, co robisz". Śmiała teza...

 • Gość: puch

  Oceniono 43 razy 33

  Co do meritum wypowiedzi p. Rusin nie mam żadnych zastrzeżeń bo się z tymi pogladami zgadzam. Mam zastrzeżenia co do (tylko) ataku na Chajzera. Nie znosze typa, ale nie tylko on był gospodarzem programu , obok niego siedziała ta dziunia Ohme. Czyżby ta blondynka była nietykalna ? Ohme to koleżanka Rusin jak się nie mylę ? ( Obie poczyniły słynną książke, w której pojechały po Lisie) Sziedzi to dziewczę szumnie zwane psychologiem na tej kanapie, siłą promowane z wielkim parciem na szkło i niewiele ma cos mądrego do powiedzenia. Ona tak samo winna jak Chajzer.

 • Gość: obłuda goni obłudę

  Oceniono 55 razy 31

  Obrończyni zwierząt w skórzanych butach,siedząca na skórzanych siedzeniach w jej eko samochodzie

 • Gość: Jan Żabiński

  Oceniono 30 razy 30

  Małpa zachowała się na poziomie. Reszta uczestników na próżno usiłowała jej dorównać

 • scypion_afrykanski

  Oceniono 46 razy 26

  Małpa ugryzła małpę a trzecia małpa jest oburzona.

 • Gość: lilko

  Oceniono 36 razy 26

  "Bawił się małpką"... Zwierzęta nie są zabawkami!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 46 razy 24

  Ten facet sam jest jak malpa , blazen , kto zatrudnia tego idiote?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX