Fani grupy BTS nie odpuszczają. Cały czas komentują sprawę skandalicznego zachowania w "DD TVN". Oczekują przeprosin na antenie

Redakcja "DD TVN" nie spodziewała się takiego odzewu na materiał o koreańskim artyście. W mediach społecznościowych fani grupy BTS wstydzą się, że usłyszeli takie słowa o Jungkooku.

We wtorkowym programie "Dzień Dobry TVN"Anna Kalczyńska oraz Andrzej Sołtysik poruszyli temat rankingu "najprzystojniejszych mężczyzn na świecie". Tak jak informowaliśmy, zwycięzcą tego rankingu został Jeon Jungkooku, czyli członek koreańskiego boys bandu BTS. Zapowiedź materiału i sama sonda uliczna były żenujące. Redakcja nie spodziewała się, że koreańska grupa ma tak dużą grupę fanów. W mediach społecznościowych piszą, że są zniesmaczeni i domagają się przeprosin na antenie.

ZOBACZ: Ranking Celebrytów 2019 według Vogule Poland

Zobacz wideo

Fani grupy BTS komentują wtorkowy "DDTVN"

Po skandalicznym zachowaniu Anny Kalczyńskiej, Andrzeja Sołtysika oraz materiale Adama Federa, TVN opublikował przeprosiny na wszystkich swoich kanałach. 

 

Pod pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów na temat całej sytuacji. Internauci nie przebierali w słowach. 

Pewnie nawet nie jest wam wstyd, a robicie to po to, bo tak wypada. Ataki padaczki - śmiechy, azjata zajął pierwsze miejsce na najprzystojniejszego faceta - śmiechy. Nie wiem czy wiecie, ale informacja o waszej głupocie rozniosła się po całym świecie i mnie jako nie tylko wiernej fance BTS, ale zwykłemu obywatelowi jest cholernie wstyd za to.
Brawo! Powiem tak, może byście napisali jeszcze w ich języku. Na przyszłość zastanówcie się co mówicie i jak reagujecie.. A nie później przepraszacie, zastanówcie się. Po za tym zamiast takich przeprosin zróbcie coś innego, wątpię żeby wam ARMY [grupa fanowska zespołu BTS - przyp. red.] szybko wybaczyły, bo to było naprawdę podłe z waszej strony...
Wciąż jestem zdania ze to sprawy nie zmienia super przeprosili ale e-mail poszedł i nie jeden do wytwórni i nie zdziwię się jeśli będzie pozew - pisali.

Internauci chętnie wypowiadali się na temat materiału na Twitterze. Jednym było przykro i czuli się zażenowani całą sprawą, a inni domagali się przeprosin podczas programu śniadaniowego.  

"DDTVN" kpi z koreańskiego artysty

Kalczyńska zapowiadając materiał ogłosiła, że najprzystojniejszym mężczyzną został Jungkook, Sołtysik parsknął śmiechem. Chwilę później zaczęły się "zabawne" docinki. Dalej było jeszcze gorzej. 

Zaprezentowano sondę uliczną, w której reporter wypytywał warszawiaków, co sądzą na temat przyznania takiego tytułu koreańskiemu muzykowi. Nie obyło się bez niewybrednych żartów, za które Adam Feder musiał zapłacić, ponieważ został zwolniony.

Tak, moja krowa też ma kolczyk.
Facet to musi być facet, a kobieta - kobieta. A tutaj nie wiadomo, jak to jest.
Zniewieściały, nie wiem, małolat - mówili warszawiacy w sondzie.

Później Kalczyńska przepraszała na Twitterze, choć początkowo broniła się, mówiąc, że ma prawo wygłaszać swoje opinie. Informacja o zachowaniu prowadzących i wydawcy dotarła do zagranicznych mediów. Portale, szczególnie te koreańskie również nagłośniły sprawę i nawołują do pisania listów do stacji.

Czekamy na rozwój sytuacji. Czy TVN przeprosi za swoje zachowanie na antenie? Stacja musi uważać, bo fani grupy na całym świecie mogą szykować zmasowany atak. 

DK