Ania Markowska z "Top Model" ma nową menedżerkę. To żona Prokopa! Prezenter rzadko pokazuje Marię w mediach, a szkoda

Ania Markowska, finalistka poprzedniej edycji "Top Model", nie spoczywa na laurach. Niedawno nawiązała współpracę z Marią Prażuch, żoną Marcina Prokopa.

Mimo że media zdominowali uczestnicy obecnie emitowanej, ósmej już, edycji programu "Top Model", to co jakiś czas słyszymy też o Ani Markowskiej, finalistce poprzedniego sezonu. Jak się okazuje, jest w tym spora zasługa Marii Prażuch, żony Marcina Prokopa, która od niedawna prowadzi karierę aspirującej modelki.

Ania Markowska połączyła siły z Marią Prażuch

O żonie Marcina Prokopa wiadomo niewiele. To dlatego, że dba ona o swoją prywatność i bardzo rzadko towarzyszy prezenterowi na salonach. Jej profil na Instagramie zdradza jednak, że pasjonuje się jogą, a co więcej, to właśnie z nią łączy swoje życie zawodowe. Okazuje się, że prowadzenie zajęć na matach, to niejedyna praca Marii Prażuch. Jest ona również menedżerką gwiazd. Jedna z jej podopiecznych to Anna Markowska z siódmego sezonu "Top Model".

To jest cudowna osoba. Bardzo ciepła i o to mi chodziło. O uczciwą, kochaną, ciepłą osobę i taka właśnie jest Marysia. Absolutnie nie chciałam wyjadacza biznesu, chciałam swoją bratnia duszę i super. Rozwijamy się. Działamy jako przyjaciółki, również team - mówi o swojej menedżerce modelka.

Dodała też, że nie bez znaczenia było wsparcie ze strony córki Marii Prażuch i Marcina Prokopa.

To chyba jej zawdzięczam to wszystko. No i udało się.

Anna Markowska nie wygrała "Top Model", ale mimo to nadal walczy o swoją pozycję w świecie mody. Niedawno wzięła udział w jednym z pokazów podczas Paris Fashion Week. Wcześniej współpracowała z marką Dior.

Życzymy kolejnych sukcesów!

Pamiętacie, jak Ania Markowska zakręciła Kołem Plotka?

Zobacz wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.