Borys Szyc w zeszłym roku zrobił relację z Oscarów. A jak będzie teraz? Aktor zwrócił się do fanów

W zeszłym roku Borys Szyc zdał na InsaStories obszerną relację z ceremonii rozdania Oscarów. Internauci żałują, że teraz zabraknie go w Los Angeles. Aktor zabrał głos w tej sprawie.
Zobacz wideo

Tak jak i w zeszłym roku polski film walczy o Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Rok temu była to "Zimna wojna", w tym "Boże Ciało". W 2019 roku na profilu Borysa Szyca, który pojawił się na ceremonii, pojawiła się obszerna relacja z tego wydarzenia.

Borys Szyc pojedzie na ceremonię wręczenia Oscarów?

Opinie na temat jego zachowania były podzielone. Aktor biegał za gwiazdami Hollywood, spacerował z telefonem po sali i nagrywał zaproszonych gości. Chyba każdy z nas pamięta reakcję Iriny Shayk, gdy stanął obok niej. Dlatego wielu żałuje, że w tym roku nie zobaczą, jak od tej strony wygląda rozdanie Oscarów. Na profilu Kinofilia pojawił się wpis:

Szkoda, że Borys Szyc nie wystąpił w "Bożym Ciele". Przynajmniej miałby kto zrobić relację z tegorocznych Oscarów - napisał.

Aktor zabrał głos:

Jadę i tak. Może wpuszczą...?

W komentarzach internauci wyrażają nadzieję na to, że tak się faktycznie stanie. Nie ukrywają, że wykazał się sporym dystansem i świetnie pokazał kulisy ceremonii. Naszym zdaniem jednak w zeszłym roku za bardzo go poniosło i do dziś pamiętamy jego teksty do fanów o tym, z jakimi to gwiazdami nie spędza czasu, oraz jego reakcję na krytykę. "Malek pozdrawia cię, biedny, polski, zakompleksiony szczurku" - to jeden z przykładów. Więcej przeczytacie TUTAJ.

A Wy chcielibyście, żeby pojechał?

AW

Więcej o:
Komentarze (4)
Borys Szyc w zeszłym roku zrobił relację z Oscarów. A jak będzie teraz?
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy 1

  Niech się lepiej debil nie ośmiesza !

 • Gość: jozef-zmudzin

  0

  Ten Żydek byłby najlepszy w kibucu w tym jego Izraelu.

 • Gość: w2es

  Oceniono 4 razy 0

  Ta relacja to była jednak z największych żenad w oskarowej historii. Zachowywał się jak wsiok, którego pierwszy raz wpuścili do teatru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX