Karolina Gruszka na pokazie filmu w najmodniejszej kreacji. Na premierę się przebrała i... Wow, widać kto tu jest GWIAZDĄ

Karolina Gruszka była największą gwiazdą uroczystej premiery filmu "Maria Skłodowska-Curie" i to nie tylko ze względu na to, że gra w nim główną rolę. Jej kreacja nas zachwyciła.

Karolina Gruszka rzadko bywa na salonach, ale gdy już się pojawi, trudno oderwać od niej wzrok. Aktorka niemal zawsze wybiera niebanalne kreacje, które ze smakiem podkreślają jej oryginalną urodę. Nie inaczej było i tym razem.

Gwiazda postawiła na długą suknię w kolorze butelkowej zieleni z weluru, który jest szalenie modny w tym sezonie. Kreacja z przodu wydawała się być niepozorna, ale gdy aktorka się odwróciła, ukazał nam się jej piękny koronkowy tył i ciekawe wstawki na rękawach. W połączeniu z wysokimi botkami całość prezentowała się kobieco i jednocześnie z klasą.

Tego samego dnia na specjalnym pokazie prasowym dla mediów aktorka zaprezentowała się w długiej sukni w kwiatowy wzór w stylu vintage. Podobne możemy zobaczyć w wielu nowych kolekcjach czołowych projektantów (m.in. Saint Laurent Paris). Nam obie kreacje przypadły do gustu.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

A jak Wam się podobają? Weźcie udział w sondzie.

AW

Jak Wam się podobają kreacje Gruszki?
Więcej o: