Maja Ostaszewska wrzuciła na Instagrama erotyczne zdjęcie z Jackiem Poniedziałkiem. W ten sposób uczciła jego urodziny

Maja Ostaszewska i Jacek Poniedziałek przyjaźnią się od lat. Nic więc dziwnego, że aktorka złożyła mu życzenia w dniu urodzin.

W ostatnich latach Maja Ostaszewska zaczęła łączyć karierę aktorki z byciem aktywistką. Gwiazda jest między innymi przeciwniczką dyskryminacji osób ze względu na orientację seksualną. Ostatnio po raz kolejny przypomniała, że los homoseksualistów nie jest jej obojętny.

Urodzinowe życzenia dla przyjaciela

Na oficjalnym profilu Mai na Instagramie pojawiło się gorące ujęcie z filmu "Przemiany", który miał premierę w 2003 roku. Aktorka wraz z Jackiem Poniedziałkiem odegrała w nim namiętną scenę seksu. Właśnie takim kadrem gwiazda postanowiła złożyć życzenia swojemu przyjacielowi.

Oprócz zdjęcia znalazło się też miejsce na tradycyjne życzenia urodzinowe.

Z podziwem dla Twojej odwagi w walce o prawo do bycia sobą, życzę Ci (nam wszystkim), żeby rozum, otwartość, wrażliwość zatriumfowały - czytamy.

Nie wszystkim spodobał się ton życzeń. Znaleźli się tacy, którzy uznali je za zbyt polityczne.

Czy nawet życzenia urodzinowe muszą być manifestacją? Można było to wszystko osobiście powiedzieć albo przez SMS - skomentował jeden z jej obserwatorów.

Gwiazda nie odpisała. My oczywiście dołączamy się do życzeń. Sto lat! :)

Więcej o:
Komentarze (60)
Maja Ostaszewska wrzuciła na Instagrama erotyczne zdjęcie z Jackiem Poniedziałkiem. W ten sposób uczciła jego urodziny
Zaloguj się
 • Gość: Zuella

  Oceniono 37 razy 27

  Wrzuciła na instagram, a nie na instagrama. Weźcie sobie korepetycje z polskiego.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Jacy kiedyś byli młodzi.

 • czemublokujecie_mikonto

  Oceniono 18 razy 4

  Homofobowi, któremu nie podoba się zdjęcie i wpis to niech nie patrzy! Hetero codziennie manifestują to, że są hetero na zdjęciach, w tekstach etc. i żaden gay im tego nie zabrania. Gaye też nie zabraniają ślubów ludziom hetero, więc niech hetero nie zabraniają ślubów homo. Bolandzkie homofoby, faszyści i prawdziwi Wolacy - tylko czarną zarazę i ideologię feudalizmu kościelnego popierają! I dojenia przez Lepszych Panów :P

 • Gość: dr.mróz

  Oceniono 3 razy 3

  intelektualne pulardy dla żyjacego życiem innych, motłochu.

 • Gość: Tola

  0

  Uwielbiam Panią Maję za poglądy, odwagę, wrażliwość na innych ludzi niezależnie od wyznania, koloru skóry, orientacji. A do tego wybitna aktorka :) Bardzo czekam na film "Nieznajomi", który bedzie miał premierę pod koniec wrzesnia.

 • Gość: kamil26

  0

  obsada wiedzie prym! jestem wielkim fanem oryginału, tym bardzej nie mogę doczekać sie polskiego remakeu :))

 • Gość: Milenaa

  0

  Uwielbiam M. Ostaszewską! :) Bardzo dobra aktorka, jak się nie mylę to we wrześniu zobaczymy ją u boku Smutniak i Kota w "(Nie)znajomych" - film zapowiada się ciekawie :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX