Edyta Górniak kupiła dom i zdradziła, jak wyglądają wnętrza. Przez pieniądze musiała zrezygnować z wymarzonego widoku

Edyta Górniak postanowiła osiedlić się w Polsce. Diwa kupiła dom w Krakowie i postanowiła ujawnić, jak wyglądają jej wnętrza. Niestety, nie mogła sobie pozwolić na wymarzony widok.

Ostatnie lata Edyta Górniak spędziła w Los Angeles, a teraz zdecydowała się wrócić do Polski. Z tej okazji kupiła dom w Krakowie. Niestety, podczas zakupu nie wszystko poszło po jej myśli.

Zobacz: Edyta Górniak nie chce Justyny Steczkowskiej w "The Voice of Poland": Ja się staram wybierać w życiu relacje czyste

Zobacz wideo Edyta Górniak na imprezie u Marcina Gortata

Edyta Górniak o mieszkaniu w Krakowie

Okazuje się, że wokalistka właśnie zamieszkała w jednym z trzech najbardziej wymarzonych przez nią miejsc. Niestety, Edyta Górniak liczyła na mieszkanie z widokiem na Wawel, ale okazało się, że cena przekracza jej finansowe możliwości. Przez to również na razie nie mogła zrealizować marzenia o posiadaniu mieszkania z widokiem na Manhattan.

Przez ostatnie lata podróżowania, jak zaczęłam dojrzewać do tego, aby zapuścić swoją kotwicę, bo przemieszczam się bardzo szybko, to pomyślałam, że chciałabym mieć jeden z trzech widoków - albo na Wawel, albo na Manhattan, albo na Tatry. Faktycznie, jestem teraz w Krakowie, ale nie mam jeszcze widoku na Wawel, bo ten widok ma niedopuszczalną cenę dla mojego budżetu - powiedziała Edyta Górniak w rozmowie z Jastrząb Post.

W rozmowie z portalem Edyta Górniak ujawniła również, że w urządzaniu mieszkania pomagała jej pani architekt. Przy okazji zdradziła, jak wyglądają jej wnętrza. Podkreśliła, że ceni sobie minimalizm i nie znosi ciężkich ozdób oraz marmurowego wykończenia. 

W Krakowie mam piękne mieszkanie, które zrobiła mi pani architekt. Natomiast docelowo chciałabym mieszkać minimalistycznie. Przepych może być tylko w studiu nagraniowym. Jeśli chodzi o mikrofony, sprzęt czy oprogramowania, to tam mogę włożyć pieniądze. Generalnie lubię prostotę, normalność. Nie lubię marmurów i takich ciężkich rzeczy – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Edyta Górniak myśli jeszcze o zakupie mieszkania na Mazurach, w Bieszczadach lub na Kaszubach. Chciałaby mieć dom, w którym mogłaby stworzyć własne studio nagraniowe.