Sprawa przeciwko Kai Godek o zniesławienie została umorzona. Qczaj wściekły. "Gdzie my, k***a, żyjemy?!"

Qczaj podzielił się z obserwatorami opinią na temat zachowania Kai Godek. Sprawa działaczki społecznej, która obraziła środowisko LGBT, została umorzona.

Na polskiej scenie politycznej nie brakuje kontrowersyjnych postaci, a Kaja Godek w tej grupie mogłaby wieźć prym. Działaczka społeczna nie dość, że opowiada się za całkowitym zakazem aborcji, to twierdzi, że "geje chcą adoptować dzieci, żeby je gwałcić i molestować". Siedmiu mężczyzn wyjątkowo oburzyły jej słowa i oskarżyło ją o zniesławienie. Sprawa niestety została umorzona, co rozwścieczyło Qczaja, który niedawno przyznał, że jest gejem.

Zobacz wideo Sejm zajmie się projektem ustawy zaostrzającej prawo aborcyjne

Sprawa Kai Godek o zniesławienie umorzona. Qczaj komentuje 

W środę na InstaStories trener personalny postanowił skomentować umorzenie sprawy.

Tak się denerwuję, że aż się trzęsę. Proces Kai Godek został umorzony. Chodzi o proces odnośnie jej słów, że geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić! I ona sobie może używać takich słów, może obrażać ludzi, może mówić o kimś takim jak ja, kto całe życie przeżył jako ofiara pedofila. I ona sobie może mówić coś takiego o mnie, że ja chcę adoptować dziecko, żeby je molestować. Sprawa została umorzona i ona może sobie tak mówić! Gdzie my, k***a, żyjemy? - grzmiał na Instagramie Qczaj.

Daniel nie mógł poradzić sobie z nerwami. Wspomniał o traumatycznych doświadczeniach z przeszłości. Przypomnijmy, trener personalny padł ofiarą pedofila.

Kochani, aż się trzęsę z nerwów, chyba coś we mnie pękło. Całe życie zmagam się z depresją i lękami. Tylko ja wiem, ile mnie to kosztuje i jak bardzo z tym walczę. A dziś sąd, który powinien być sprawiedliwy, ogłosił, że można mi przypisać czyny człowieka, który zaczął mnie krzywdzić, gdy miałem 7 lat. Według naszego prawa Kaja Godek może powiedzieć: "Geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić". Geje, o których tak mówi, nie udowodnili, że są gejami. Absurd goni absurd.

Nie dziwimy się, że Kuczaj zareagował właśnie w taki sposób. 

ZOBACZ TEŻ: Qczaj opublikował poruszający wpis. Opowiedział o orientacji seksualnej i molestowaniu. "Zmywałem z siebie zapach pedofila"

Więcej o: