Michał Żebrowski świeci przykładem na zdjęciu z żoną i synami. "Nowoczesna rodzina to rodzina bezpieczna"

Michał Żebrowski pochwalił się zdjęciem z najbliższymi. Choć wszyscy są w maseczkach, zakrywających znaczną część twarzy, to i tak wyglądają uroczo.

Rodzina Michała Żebrowskiego w ostatnim czasie przechodzi jedne z najpiękniejszych chwil. Już niedługo się powiększy, co oznacza, że aktor przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Choć razem z żoną nie potwierdził jeszcze płci, wszyscy trzymają kciuki, aby była to córeczka. Czemu? Aktor ma już dwóch synów: Henryka i Franciszka, których możemy właśnie podziwiać na nowo opublikowanym zdjęciu przez ich tatę. Chłopcy zapozowali z rodzicami podczas rodzinnej wycieczki.

Zobacz wideo Michał Żebrowski na szalonej randce z żoną

Michał Żebrowski z rodziną

Aktor fotografią podzielił się z internautami na Instagramie. To tam możemy zobaczyć, że rodzina Żebrowskich bardzo przestrzega obostrzeń rządu, bo nawet w samochodzie wszyscy są w obowiązkowych maseczkach. Mimo że maseczki zakrywają im większość twarzy, możemy zauważyć, że Henryk i Franciszek bardzo wyrośli.

Nowoczesna rodzina to przede wszystkim rodzina... bezpieczna [...] - podpisał zdjęcie aktor.

Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów.

Super wyglądacie, bezpieczna rodzinka.
Ola Żebrowska to prawdziwie piękna - bo naturalna kobieta - czytamy pod postem.

Michał Żebrowski żona

Warto przypomnieć, że Michał Żebrowski w 2009 roku. wziął ślub z młodszą o 13 lat Aleksandrą Adamczyk. Para po raz pierwszy spotkała się, gdy Ola miała 5 lat (on miał wówczas 18). Ponownie spotkali się po latach na kursie języka angielskiego. Pierwsze informacje o ich związku pojawiły się w 2008 roku. Dwa lata później urodził się ich pierwszy syn - Franciszek, a trzy lata później Henryk.

Więcej o: