Nie żyje żona wokalisty Iron Maiden. Została znaleziona w ich domu

Żona Dickinsona została znaleziona w ich domu małżeńskim. O śmierci Paddy Bowden poinformował sam wokalista Iron Maiden.

Małżeństwo frontmana zespołu Iron Maiden i Paddy Bowden trwało niemal 29 lat. Para pobrała się w 1990 roku, po dwóch latach znajomości i doczekała się trójki dzieci. Małżeństwo Paddy i Bruce'a rozpadło się w 2018 roku, a oficjalnie potwierdzono to rok później. Mimo rozstania żyli w dobrych relacjach.

Bruce Dickinson pożegnał żonę 

Śmierć byłej żony potwierdził sam Bruce Dickinson. W oświadczeniu wokalista napisał następujące słowa: 

To straszna tragedia, która wydaje się tragicznym wypadkiem. Nasze dzieci Austin, Griffin, Kia i ja jesteśmy zdruzgotani. Z szacunku dla Paddy nie będziemy komentować tego niezwykle trudnego i bolesnego czasu dla naszej rodziny.

Niewiele wiadomo na temat przyczyn śmierci Paddy Bowden. Jak donosi dziennik "The Sun", ciało kobiety zostało znalezione 18 maja tuż przed dziesiątą rano w domu w Chiswick w zachodnim Londynie. Przed rozstaniem mieszkał tam także Bruce - było to mieszkanie małżeńskie pary. 

Brytyjscy sanitariusze potwierdzili zgłoszenie na wspomniany adres, z którego wynikało, że pacjentka nie czuje się dobrze. Wysłano dwie karetki. Pierwsza z nich błyskawicznie dotarła na miejsce, jednak było już za późno – sanitariusze stwierdzili zgon Bowden.

Przypomnijmy, że kilka lat temu frontman Iron Maiden zmagał się z rakiem gardła w trzecim stadium i przeszedł intensywną chemioterapię. Opiekowała się nim wówczas żona i dzieci. Po półrocznym leczeniu wokalista ogłosił, że wygrał walkę z chorobą.Teraz Bruce jest całkowicie zdrowy, często pojawia się publicznie i nie stroni od charytatywnych akcji. 

Aktualnie wokalista jest związany z młodą instruktorką fitness, Leaną Dolci, z którą mieszka w Paryżu. Dziewczyna to wielka fanka Iron Maiden, która pilnie śledziła poczynania członków grupy i jeździła z zespołem w trasy od dziesięciu lat.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (7)
Nie żyje żona Bruce'a Dickinsona. "To straszna tragedia, która wydaje się tragicznym wypadkiem"
Zaloguj się
  • leabela1

    Oceniono 8 razy 6

    teraz już bez wyrzutów sumienia może się oddawać instruktazom fitness

  • mg_0

    Oceniono 1 raz 1

    Leana Doci to dziewczyna? Może dziewczynka? Wy czasem googlujecie osoby, o których piszecie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX