Bruce Dickinson, wokalista Iron Maiden, rozstał się z żoną po 29 latach małżeństwa. Ma już nową partnerkę. To 15 lat młodsza trenerka fitness

Bruce Dickinson, wokalista zespołu Iron Maiden, rozstał się z matką trójki swoich dzieci po 29 latach małżeństwa. Choć ma już nową partnerkę, nie spieszy mu się do rozwodu i podziału majątku wartego 90 milionów funtów.

Bruce Dickinson pod koniec zeszłego roku rozstał się po cichu ze swoją żoną i matką trojga swoich dzieci, Paddy Bowden. Byli razem 29 lat. Jak donosi Mirror.co.uk, wokalista Iron Maiden ma już nową partnerkę: to młodsza o 15 lat instruktorka fitness i jego ogromna fanka.

Bruce Dickinson związał się z wieloletnią fanką

Leana od zawsze była wielką fanką Iron Maiden, jeździła za nimi w trasy przez ostatnich 10 lat - twierdzi informator tabloidu. Ona i Bruce zbliżyli się do siebie w ostatnim roku, Leana zdążyła już nawet poznać jego dzieci.

Choć 61-letni Bruce zamieszkał już nawet z nową partnerką, procedury rozwodowe nie zostały jeszcze wszczęte. Artyście nie spieszy się ponoć to formalnego rozstania z małżonką, z którą będzie musiał się podzielić majątkiem wartym 90 milionów funtów.

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że w 2015 roku Bruce Dickinson zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, gdy zdiagnozowano u niego raka gardła w trzecim stadium. Podczas trwającej dziewięć tygodni chemioterapii opiekowała się nim żona i dzieci: 29-letni Austin, 27-letni Griffin i 28-letnia Kia. Po pół roku leczenia wokalista ogłosił, że wygrał walkę z chorobą.

WJ