Andrzej Bizoń nie żyje. Gwiazdy wspominają zmarłego Mistera. Miss Polonia: Będziesz jednym z najbardziej szarmanckich aniołów

Andrzej Bizoń zmarł w wieku 44 lat. O śmierci poinformował jego przyjaciel, a teraz gwiazdy wspominają go w pożegnalnych wpisach.

Andrzej Bizoń zyskał popularność w 2000 roku, gdy zdobył tytuł Mistera Polski. Mogliśmy oglądać go w  serialu "Na Wspólnej" czy filmach: "Seks w mniejszym mieście" i "Czego boją się faceci". Niestety od 2010 roku w mediach mówiło się o nim jedynie ze względu na jego stan zdrowia. Były Mister Polski zmagał się z ciężkim zwyrodnieniem kręgosłupa, które przykuło go do łóżka, a także odbierało wzrok. Niestety po 10 latach Andrzej Bizoń przegrał walkę z chorobą. O jego śmierci poinformował Mariusz Połeć. Teraz gwiazdy wspominają zmarłego mistera. 

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Bizoń nie żyje. Były Mister Polski walczył z poważną chorobą. Miał 44 lata

Gwiazdy wspominają Andrzeja Bizonia 

Andrzej Bizoń był znany w środowisku toteż nic dziwnego, że jego śmierć tak poruszyła koleżanki i kolegów z branży. Na Facebooku pożegnała go Marzena Cieślik, Miss Polonia 2006, której towarzyszył na scenie w czasie koronacji. 

Żegnaj Andrzeju, to Ty poprowadziłeś mnie po koronę. Ty we mnie wierzyłeś, a ja wierzę, że będziesz jednym z najbardziej szarmanckich i przystojnych aniołów. Spoczywaj w pokoju - pisze modelka pod postem. 

Paulina Krupińska również nie zapomniała o zmarłym koledze. Zamieściła na Instastory czarno-białe zdjęcie Andrzeja Bizonia, pod którym napisała, aby spoczywaj w pokoju. Podobnie wspomniała zmarłego modelka Magda Modra, która opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat. 

Do zobaczenia. Wiem, że kiedyś jeszcze zobaczę ten uśmiech - pisze Modra. 

Andrzej Bizoń zmarł z powodu uduszenia. Miał jedynie 44 lata. 

Więcej o:
Komentarze (18)
Andrzej Bizoń nie żyje. Gwiazdy wspominają zmarłego Mistera Polski. "Będziesz jednym z najbardziej szarmanckich aniołów"
Zaloguj się
 • prawdziwy_gonzo

  Oceniono 13 razy 5

  To był ostatni żyjący bizon w Polsce.

 • dmbdmb

  Oceniono 6 razy 4

  Zmarł z powodu uduszenia?
  To bardzo jednoznaczna informacja, dziękuję ci Plotku. Nie wiemy kto lub co go udusiło, lub czy była to niewydolność oddechowa w przebiegu jakiejś choroby. Nie żebym bardzo chciał wiedzieć ale należy szanować czytelników podając informacje w sposób kompetentny.
  Równie dobrze można napisać że ktoś zginął z powodu uderzenia.

 • zaginiony_palik

  Oceniono 3 razy 3

  On się nazywał Bizoń.
  Bizona to chyba z filmu o Indianach, wspominają

 • stary71

  Oceniono 3 razy 1

  Z chorobą się NIE PRZEGRYWA. A to dlatego, że choroba nie jest partnerem w żadnej grze. Z czymś takim się nie gra. Miejmy trochę godności. Nie używajmy takich bezmyślnych zwrotów.

  Nie miałem pojęcia, kim jest Andrzej Bizoń, bo nie interesuję się popkulturą. Przeczytałem notatkę, bo zauważyłem zapowiedź na pierwszej stronie. Każda śmierć jest sprawą tragiczną. Zwłaszcza jeśli jest skutkiem długotrwałej, upokarzającej, bolesnej choroby. I jeśli następuje w młodym wieku. "Dowcipne" komentarze są w takim przypadku nie tylko nie na miejscu. Są po prostu obrzydliwe.

 • lastm10

  Oceniono 3 razy -1

  Pani Modra taka zawsze nie za mądra. Natomiast Pan Bizon na tytułowej fotce wygląda jak sobowtór Luisa Figo.

 • dante_waw

  Oceniono 5 razy -1

  "Andrzej Bizon zmarł z powodu uduszenia".. trafniej by bylo gdybyscie napisali ze "z powodu braku tlenu"

 • heraldek

  Oceniono 12 razy -8

  I co on nam jako ludzkosci ??? Palant na wybiegu, mister bawidamek... Zadna go nie oskarzyla o melestowanie ...to znaczy ze pedal...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX