Andrzej Bizoń nie żyje. Gwiazdy wspominają zmarłego Mistera. Miss Polonia: Będziesz jednym z najbardziej szarmanckich aniołów

Andrzej Bizoń zmarł w wieku 44 lat. O śmierci poinformował jego przyjaciel, a teraz gwiazdy wspominają go w pożegnalnych wpisach.

Andrzej Bizoń zyskał popularność w 2000 roku, gdy zdobył tytuł Mistera Polski. Mogliśmy oglądać go w  serialu "Na Wspólnej" czy filmach: "Seks w mniejszym mieście" i "Czego boją się faceci". Niestety od 2010 roku w mediach mówiło się o nim jedynie ze względu na jego stan zdrowia. Były Mister Polski zmagał się z ciężkim zwyrodnieniem kręgosłupa, które przykuło go do łóżka, a także odbierało wzrok. Niestety po 10 latach Andrzej Bizoń przegrał walkę z chorobą. O jego śmierci poinformował Mariusz Połeć. Teraz gwiazdy wspominają zmarłego mistera. 

ZOBACZ TEŻ: Andrzej Bizoń nie żyje. Były Mister Polski walczył z poważną chorobą. Miał 44 lata

Gwiazdy wspominają Andrzeja Bizonia 

Andrzej Bizoń był znany w środowisku toteż nic dziwnego, że jego śmierć tak poruszyła koleżanki i kolegów z branży. Na Facebooku pożegnała go Marzena Cieślik, Miss Polonia 2006, której towarzyszył na scenie w czasie koronacji. 

Żegnaj Andrzeju, to Ty poprowadziłeś mnie po koronę. Ty we mnie wierzyłeś, a ja wierzę, że będziesz jednym z najbardziej szarmanckich i przystojnych aniołów. Spoczywaj w pokoju - pisze modelka pod postem. 

Paulina Krupińska również nie zapomniała o zmarłym koledze. Zamieściła na Instastory czarno-białe zdjęcie Andrzeja Bizonia, pod którym napisała, aby spoczywaj w pokoju. Podobnie wspomniała zmarłego modelka Magda Modra, która opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat. 

Do zobaczenia. Wiem, że kiedyś jeszcze zobaczę ten uśmiech - pisze Modra. 

 

Andrzej Bizoń zmarł z powodu uduszenia. Miał jedynie 44 lata. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.