Fani Natalii Siwiec porównali jej prawdziwy wygląd do retuszowanych zdjęć. "Kogo chce Pani oszukać?". Szybko się wytłumaczyła

Natalia Siwiec prowadziła Instagramową relację, podczas której zaprezentowała się przed widzami. Celebrytka wyglądała "nieco inaczej" niż na publikowanych na profilu zdjęciach. Fani zarzucają jej kłamstwo i retusz. "Kogo chce Pani oszukać?".

Mogłoby się wydawać, że wizerunek Natalii Siwiec jest już na tyle znany, że żadna wersja celebrytki nas nie zaskoczy. Jej aktywność w mediach społecznościowych jest niezmiennie bardzo duża, co związane jest bezpośrednio z pokazywaniem życia prywatnego i "naturalności", z którą gwiazda żyje na co dzień. Okazuje się jednak, że ostatni instagramowy live zszokował internautów. Może inaczej - nie tyle live, co porównanie prawdziwego wyglądu Natalii z tym, który stara się pokazać na dodawanych zdjęciach. Nie obeszło się bez oskarżeń fanów! Czyżby niekorzystny wpływ na fizis miały dodatkowe kilogramy, na które ostatnio żaliła się Siwiec?

Zobacz wideo Mia jest stałą bywalczynią Instagrama swojej mamy. Zobaczcie ten przesłodki filmik!

Natalia Siwiec oszukuje fanów?

Pod ostatnim postem celebrytki pojawił się komentarz jednej z użytkowniczek Instagrama, która sugeruje, że wygląd Natalii na zdjęciach mocno odbiega od tego, jak kobieta prezentuje się w rzeczywistości. Fani z chęcią porównali najnowsze opublikowane zdjęcie Siwiec z jej naturalnym wizerunkiem, który pokazała podczas relacji live w rozmowie z trenerką rozwoju osobistego. Transmisja bez użycia filtrów upiększających wyjawiła prawdziwe oblicze gwiazdy. Internauci czują się oszukani!

No po dzisiejszych live śmiem twierdzić, że ktoś nas nieźle nabiera. Jakie filtry są nakładane na te wszystkie zdjęcia, które tu publikujesz, bo na live prezentowałaś się NIECO inaczej - czytamy na profilu Natalii. 

Siwiec postanowiła odpowiedzieć na zarzuty, tłumacząc swój zły stan skóry. Celebrytka stwierdziła, że nie jej wygląd a treść relacji była w tym przypadku istotna. 

To nie był pierwszy live. Tak jak powiedziałam, miałam popaloną twarz retinolem i schodziły mi płaty skóry. Mimo to zrobiłam live, bo wiem, że wiele dziewczyn na niego czekało - odpowiedziała. 

Fotorelację z transmisji możecie obejrzeć u nas w galerii! Też widzicie różnicę?

Więcej o:
Komentarze (29)
Fani Natalii Siwiec porównują jej prawdziwy wygląd do retuszowanych zdjęć. "Kogo chce Pani oszukać?". Gwiazda odpowiada
Zaloguj się
 • qwertura

  Oceniono 12 razy 10

  Ani jeden, ani drugi wygląd nie jest prawdziwy, bo Natalia Siwiec od dawna nie ma już prawdziwej twarzy. Po tylu operacjach i zabiegach kosmetycznych? Prawdziwa twarz?

 • Loonax 007

  Oceniono 8 razy 8

  To nie tak, że "za moich czasów..." ale jednak kiedyś, w tym koszmarnym PRL-u media paradoksalnie miały ograniczenia, o których dziś marzę : takie zero nie miałoby szans nawet zaistnieć, a co dopiero być nazywanym "gwiazdą" (!!!)

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 10 razy 8

  Ten pasztet ma fanów?

 • laerke

  Oceniono 7 razy 7

  Usta pani Siwiec jak u kaczki. Ohydne.
  A dziecko juz zmanierowane. Jaka szkoda.

 • buchlov

  Oceniono 9 razy 7

  jedno słowo- ociekający botoks.

 • extrafresh

  Oceniono 10 razy 6

  Polski Majkel Dżekson. ;)

 • lenkaa4

  Oceniono 7 razy 5

  Kolejna ofiara chirurgii plastycznej. Za jakieś 10 lat już nawet retusz zdjęć nie pomoże. Patrzcie młode dziewczyny, kobiety i nie wierzcie w twarze, figury - cuda - na okładkach gazet i innych zdjęciach.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 13 razy 5

  Wytatułowana jak kasjerka z Biedry😆

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX