Miesiąc temu Rafał Maserak został ojcem. Z tej okazji pokazał nowe zdjęcie z Leonem. Skomentował je Misiek Koterski

Rafał Maserak docenia uroki rodzicielstwa i cieszy się każdą chwilą spędzoną z synem. Chłopiec ma już miesiąc, więc tancerz podzielił się z fanami wyjątkowym zdjęciem.

Rafał Maserak znany jest szerszej publiczności głównie ze swoich występów w "Tańcu z gwiazdami". To w tym programie poznał Małgorzatę Foremniak, z którą przez jakiś czas był związany. Teraz jednak spełnia się w zupełnie innej roli - ojca. Miesiąc temu na świat przyszedł jego pierwszy syn, Leon. Chłopiec jest owocem miłości Maseraka i jego ukochanej, Małgorzaty Lis.

Zobacz wideo Rafał Maserak został ojcem.

Rafał Maserak świętuje miesiąc synka

Rafał Maserak chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami własnym szczęściem i co jakiś czas udostępnia zdjęcia ze swoim synkiem. Tancerz doskonale odnajduje się bowiem w nowej roli, a z rodzicielstwa czerpie wiele radości. Pomimo tego, że cały nasz kraj znalazł się w trudnej sytuacji, to bycie tatą pozwala Maserakowi cieszyć się każdym dniem i każdą chwilą.

Sytuacja nie jest dla nikogo łatwa, dużo osób martwi się o swoją przyszłość i to, co będzie, gdy to wszystko się skończy. Też mam to z tyłu głowy, ale staram się cieszyć małymi rzeczami! Mój synek skończył wczoraj miesiąc. Jestem w szoku, jak szybko się zmienia! Trzymajcie się ciepło! - napisał na Instagramie Maserak.
 

Obserwatorzy Rafała bardzo entuzjastycznie zareagowali na jego nowe zdjęcie z synem, a malcowi życzyli dużo zdrowia:

Dużo zdrówka i szczęścia. Niech rośnie duży.
Fajny słodziak. Niech zdrowo rośnie.

Post tancerza skomentował także Misiek Koterski, który od pewnego czasu również jest szczęśliwym tatą:

Gratulacje. Ściskam Cię wariacie. Zdrówka dla całej Twojej rodzinki.

Plotek dołącza się do najlepszych życzeń komentatorów i Miśka Koterskiego!

PJA