Misiek Koterski świętuje drugie urodziny syna na Instagramie. Zwrócił się też do Leszczak. "Dziękuję Marcelko". Odpowiedziała

Syn Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak skończył dziś dwa lata. Dumny tata pokusił się o wzruszający post na Instagramie.

Do niedawna Misiek Koterski i Marcela Leszczak uchodzili za jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Początkowo nikt nie przypuszczał, że związek aspirującej modelki i aktora z trudną przeszłością przetrwa próbę czasu. Szybko okazało się jednak, że jest to coś znacznie poważniejszego. Para zaręczyła się, a o swojej miłości chętnie opowiadali zarówno we wspólnych wywiadach, jak i w mediach społecznościowych. Niestety, na początku października Leszczak potwierdziła, że rozstała się z Koterskim. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Michał Koterski świętuje urodziny syna

Owocem związku Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak jest syn Fryderyk. Dziecko skończyło dziś dwa lata. Dumny tata pochwalił się na Instagramie wspólnym zdjęciem z pociechą.

 

Pod fotką znalazły się oczywiście życzenia, w których Misiek zwrócił się też do Marceli.

Dziękuje Marcelko za ten najwspanialszy dar. Niby Frylek ma urodziny, a ja czuję jakby to było moje święto - napisał.

Leszczak odpisała Koterskiemu, po czym wywiązała się pomiędzy nimi krótka rozmowa.

Aaaa, nie ma za co, drobiazg.
Jak taki drobiazg, to poproszę o więcej takich.
Hhhhh, jaki dowcipny ten Misiek.

Wygląda więc na to, że pomimo rozstania rodzice Fryderyka nadal pozostają w przyjacielskich relacjach. Tym razem obyło się bez publicznego prania brudów w mediów. Niektóre gwiazdy, mogłyby się od nich uczyć.

Misiek Koterski już wcześniej pokazał swojego syna na Instagramie:

Zobacz wideo