Rafał Maserak już wkrótce bierze ślub. Zdradził szczegóły ceremonii. "Wesele musi być z przytupem"

Rafał Maserak i jego partnerka Małgorzata Lis już niedługo będą małżeństwem. Przygotowania już powoli się rozpoczęły, tymczasem tancerz zdradza szczegóły i swoje plany na ten wyjątkowy dzień.

Rafał Maserak i Małgorzata Lis są parą od prawie pięciu lat. Tancerz podpytany przez "Fakt" zdradził, że szykuje się do ślubu.

Rafał Maserak żeni się z Małgorzatą Lis

Rafał Maserak i Małgorzata Lis na razie są na etapie bardziej myślenia o przygotowaniach do ślubu, niż przygotowywania się. Okazuje się jednak, że tancerz ma całkiem sprecyzowane wymagania co do tego, jak ma wyglądać Ten Dzień. A będzie wyjątkowo po "naszemu" - i mało po "celebrycku".

Jedni ceremonię zaślubin urządzają w Toskanii, inni w Hiszpanii, jeszcze inni w Afryce. Tymczasem Rafał Maserak i jego przyszła żona planują zrobić wszystko po polsku.

Będzie wódka, będzie śledzik na stole, będzie disco polo i Zenek.

Ja jestem Polakiem z krwi i kości, więc wesele musi być z przytupem! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i moimi dziadkami. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich ją robimy - mówił Rafał Maserak.

Wszystkie pozostałe kwestie wciąż jeszcze są między zakochanymi dogadywane. Pozostaje nam życzyć powodzenia!

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (9)
Rafał Maserak żeni się i zdradził, jakie ma plany. "Wesele musi być z przytupem!"
Zaloguj się
 • Gość: MD

  0

  Ale czemu jest Pan taki smutny????

 • Gość: Pysio

  Oceniono 6 razy -2

  Jak to? Żeni się z dziewczyną? Przecież to tancerz!

 • Gość: Ojej

  Oceniono 14 razy -2

  Nastepny, ktory robi wesele dla mamusi i wujow. Dobrze to nie wrozy, niestety. Maminsynki powinny siedziec z mamusia i wujami, bo tylko z nimi sie licza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX