Ich romansem żyła cała Polska. Teraz Maserak publikuje zdjęcia z Foremniak. "Kiedy to było!"

Rafał Maserak przypomniał stare czasy. Dodał zdjęcie z Małgorzatą Foremniak z planu "Tańca z gwiazdami".

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak poznali się i zakochali na planie drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" 13 lat temu. Ich związek nie przetrwał długo, ale rozstali się w przyjaźni. 

Foremniak i Maserak na archiwalnym zdjęciu

Teraz tancerz przypomniał ich dawne zdjęcie. 

Kolejny tydzień, kolejna odsłona, kolejna partnerka taneczna! Wooow! Kiedy to było! Małgorzata Foremniak - zdolna i pracowita, miała dryg do tańca i świetnie się przy tym bawiła! Poczucia humoru można jej tylko zazdrościć! Do tego ogromny profesjonalizm i okazywanie emocji! To sztuka w tańcu, która udaje się nielicznym! Cieszę się, że mogliśmy razem tańczyć! Pamiętacie nasze tańce? Jesień 2005! Zajęliśmy 2 miejsce! - wspominał.
 

Fani aktorki i tancerza nie zapomnieli ich udziału w show. Nie kryją też, że bardzo podobały im się występy tej pary.

Pasowaliście do siebie.
Wasze tance były tak dobre! Chciałabym jeszcze raz obejrzeć cała edycje.
Oooj tak! To był szał!
Doskonale to pamiętam. Byliście niesamowici.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak - związek

Od pary na parkiecie do pary w życiu prywatnym. Wspólne treningi przerodziły się w głębsze uczucie, a Foremniak związała się z 17 lat młodszym Maserakiem. W jednym z wywiadów Foremniak przyznała, że związek z młodszym tancerzem przyniósł jej wiele radości, ale również zmartwień związanych z krytyką ich różnicy wieku. Byli ze sobą cztery lata, a ich związek rozpadł się w 2009 roku. 

Aktorka w momencie, kiedy poznała Maseraka na planie show była związana z reżyserem, Waldemarem Dzikim. Wtedy odeszła dla niego dla tancerza. Choć rozstali się ze sobą, rozwód dostali dopiero w 2011 roku.

A Wy, pamiętacie ich tańce?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>