Rafał Maserak pokazał syna. "Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu"

Rafał Maserak dodał na Instagramie zdjęcie z synem, który pojawił się na świecie kilka dni temu. We wpisie zwrócił się do dziecka oraz do swojej partnerki.
Zobacz wideo

W środę 4 marca Rafał Maserak po raz pierwszy został tatą. Na świecie pojawił się jego syn, któremu według doniesień mediów nadał imię Leon. Jednak podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, w czasie swobodnej rozmowy z jednym z dziennikarzy zaprzeczył, że zdecydowali się na taki wybór. Był bardzo tajemniczy i nie chciał zdradzić, jakie imię faktycznie wybrali.

Rafał Maserak został ojcem

Tancerz za to nie ukrywa, że dziecko od razu skradło jego serce. Na Instagramie dodał zdjęcie z noworodkiem oraz napisał kilka poruszających słów:

Mój świat stanął na głowie! Jestem wdzięczny, że pojawiłeś się w naszym życiu! - zwrócił się do chłopca.
 

W dalszej części skupił się na swojej narzeczonej i kobietach. Wyraził swój szacunek za to, że znoszą poród:

Podziwiam moją narzeczoną, która podjęła się urodzić naszego syna siłami natury - każda kobieta, która to robi jest wielka. Ale zarówno cesarka, jak i poród naturalny, to wyzwanie dla kobiet! Ogromny szacunek! To wspaniałe uczucie - dodał.

W komentarzach posypały się gratulacje, także od sławnych osób:

Gratulacje Kochani. Niech się Wasze Słoneczko szczęśliwie chowa - życzy Katarzyna Skrzynecka.
Wow. Gratulacje! Ucałowania dla Gosi - zachwyca się Marcelina Zawadzka.
Gratulację! Teraz się zacznie - zauważył Agustin Egurrola.

Mamą dziecka jest Małgorzata Lis, z którą tancerz spotyka się od ponad trzech lat. W zeszłym roku oświadczył się jej, a w mediach natychmiast pojawiły się informacje, że planują już ślub. Musieli jednak zmienić plany, ze względu na ciążę. Maserak niechętnie wypowiada się na temat swojego życia prywatnego, dlatego nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat ich związku.

AW