Rafał Maserak został ojcem! Ukochana tancerza urodziła chłopca

Rafał Maserak przywitał na świecie swojego pierwszego potomka. Jego partnerka urodziła chłopca.

Czy Rafał Maserak już w piątek powróci na parkiet "Tańca z Gwiazdami"? Wszystko stoi chyba pod znakiem zapytania, ponieważ jak się dzisiaj okazało, gwiazdor kilka dni temu został tatą! 

Zobacz wideo Joanna Krupa pochwaliła się na Instagramie swoją córeczką

Rafał Maserak został tatą

Oficjalnego potwierdzenia na próżno szukać na instagramowym profilu tancerza. Informację podał w środę przed południem serwis Party.

Jak udało się nam dowiedzieć, partnerka tancerza urodziła - czytamy na stronie.

Gwiazdor pochwalił się ostatnio pięknym zdjęciem wykonanym podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej. Całuje na nim zaokrąglony brzuch ukochane, Małgorzaty Lis. 

 

Kilka tygodni temu z kolei Rafał poinformował, że już niedługo doczeka się syna. Wyznał jednak, że nie chce zdradzać imienia, jakie dla niego wybrał. 

Na pewno tradycyjne. Na razie z mamą synka mojego nie chcemy zdradzać, chcemy zobaczyć go na oczy. Ale jest kilka - mówił w rozmowie z Party. 

Redakcja Plotka składa serdeczne gratulacje! Życzymy siły świeżo upieczonym rodzicom i dużo zdrowia dla maleństwa. Czekamy na jego zdjęcie!

Sprawdź odzież dziecięcą na Avanti24.pl!

Małgorzata Lis - kim jest partnerka Rafała Maseraka?

Tancerz nie mówi zbyt wiele o swojej partnerce, z którą spotyka się od ponad trzech lat. W zeszłym roku oświadczył się jej, a w mediach natychmiast  pojawiły się informacje, że planują już ślub. Musieli jednak zmienić plany, ze względu na ciążę Małgorzaty. 

Czy narodziny pierwszego potomka sprawią, że Rafał zrezygnuje z występów w kilku odcinkach "Tańca z Gwiazdami"? Oby nie. Z tego co udało nam się dowiedzieć, on i jego partnerka, Sylwia Lipka, mają być czarnym koniem tej edycji. 

Sprawdź obuwie dziecięce na Avanti24.pl!

CW

Więcej o: