Marcin Prokop opublikował archiwalne zdjęcie z Dorotą Wellman. My patrzymy na fryzurę dziennikarki

Marcin Prokop pokazał na Instagramie starą fotografię z Dorotą Wellman. Mina dziennikarki jak zawsze bawi. Na co tak zareagowała?

Marcin Prokop i Dorota Wellman są świetnym duetem zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Wspólne obowiązki zawodowe sprawiły, że pomiędzy prezenterami rozkwitła przyjaźń. Dziennikarz podobną relację nawiązał z kandydatem na prezydenta - Szymonem Hołownią, z którym przez lata prowadził program "Mam talent" i który w najbliższym czasie ma zostać zastąpiony w show prawdopodobnie przez Filipa Chajzera. Prokop niedawno opublikował na Instagramie zdjęcie sprzed kilku lat, do którego pozował razem z popularną koleżanką. Tych dwoje kolejny raz rozbawiło internautów. Musicie koniecznie zobaczyć minę Doroty!

Zobacz wideo Pomiędzy Filipem Chajzerem i Małgosią Ohme również pojawiła się prawdziwa przyjaźń? Prezenterka broni jego zachowanie!

Co tak rozbawiło Dorotę Wellman?

Zdjęcie, które udostępnił użytkownikom Instagrama Marcin Prokop, zrobione zostało kilka, a może nawet kilkanaście lat temu. Internauci sugerują, że jeszcze za czasów współpracy tych dwojga z Telewizją Polską. Archiwalna fotografia mocno rozbawiła fanów dziennikarzy. Spójrzcie tylko na minę Doroty!

Prezenter opatrzył post zabawnym podpisem. Stwierdził, że koleżanka z pracy ujrzała coś, co było jedynie żartem z okazji prima aprilis. Tak kilka lat temu świętowali 1 kwietnia?

Pokazałem Dorocie żart primaaprillisowy.

Internauci próbowali zgadnąć, czym był tak zwany "żart". Jednak naszą uwagę przykuła bardziej metamorfoza dziennikarzy. Blond włosy Wellman, niesforna fryzura młodego Prokopa i urocza stylówka z drelichowym płaszczem w roli głównej. Jedyne, co się nie zmieniło, to dystans do siebie i poczucie humoru gwiazd. Ich miny są zabójcze!

BWO 

Więcej o:
Komentarze (12)
Marcin Prokop pokazał archiwalne zdjęcie z Dorotą Wellman
Zaloguj się
 • karo80.0

  Oceniono 3 razy 1

  Ja prdlę. Dajcie sobie już spokój z kretynami i bieda-celebrytami "wstawiającymi zdjęcia". Nie, nie dlatego że wirus itd. Tak w ogóle. To jest dno żenady.

 • Les Jam

  Oceniono 4 razy 0

  Piękna para ; KABANOS I MORTADELA ?

 • teen69

  Oceniono 4 razy 0

  w lidlu była jeszcze grubsza. Skończy na zawał.Ciekawe jak " to " robi się z takimi grubymi babami?Bo 15-16 cm poza zasiegiem zwałow tłuszczu

 • mania60

  Oceniono 8 razy 0

  Super!!! Uwielbiam Was!!!

 • Roman Lenarski

  Oceniono 3 razy -1

  Tak obrzydliwej i aseksualnej osoby drugiej na swiecie nie znajdzie.

 • hegemon123

  Oceniono 3 razy -1

  Stare zdjęcie!!??
  Okropne, to było jakieś 60 kilogramów temu, ten niski facet ze zdjęcia przypomina Jabbę.
  Dlaczego katujecie swoich czytelniów takimi rzeczami!?

 • ze_co

  Oceniono 3 razy -1

  zabójczy, to jest koronawirus ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX