"Mam talent". Zmiana prowadzącego. Filip Chajzer zastąpi Szymona Hołownię? "Nie ma teraz innego programu"

W mediach pojawia się coraz więcej informacji dotyczących nowego prowadzącego programu "Mam talent". Kto wystąpi u boku Marcina Prokopa?

Szymon Hołownia w listopadzie ubiegłego roku potwierdził swoje odejście z programu "Mam talent". Decyzja ta była spowodowana tym, że dziennikarz zaangażował się w działalnością polityczną i ogłosił, że zamierza wystartować w wyborach prezydenckich. Produkcja TVN nadal poszukuje jego zastępcy, jednak już pojawiają się domniemania w tej sprawie.

Kto zastąpi Szymona Hołownię w "Mam talent"?

Redakcji "Fakt" udało się ustalić, że największe szanse na poprowadzenie programu ma Filip Chajzer. Podobno odbyły się już pierwsze rozmowy i jak zdradza osoba pracująca przy "Mam talent":

Filip idealnie nadaje się do programów rozrywkowych. [...] Filip nie ma teraz innego programu, a widzowie lubią go oglądać. - mówi.

Najwyraźniej Filip, mimo kontrowersyjnego wizerunku, postanowił na stałe zagościć w TVN. Jest on jednym z prowadzących popularnej śniadaniówki "Dzień Dobry TVN". W ostatnim czasie poprowadził również program "Big Brother Arena" oraz niektóre odcinki "Big Brother Nocą". Choć dziennikarz ma za sobą sporo wpadek, to jak widać produkcja pokłada w nim nadzieje. Jego kontrowersyjne wypowiedzi na tematy chorób, homoseksualistów czy Sosnowca spotkały się z ogromną krytyką. 

Przypomnijmy, że na antenie "Dzień Dobry TVN" w sposób prześmiewczy udawał atak paniki. Na swoim profilu na facebooku naczelnego portalu "Vogule Poland" określił jako gejowskiego redaktora . A mieszkańców Sosnowca nazywał obcokrajowcami

Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest".

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że Szymon Hołownia był prezenterem programu "Mam talent" przez 12 lat. Występował w duecie z Marcinem Prokopem i to właśnie ich widzowie pokochali. Często byli porównywani do bohaterów bajki Pinky i Mózg. Hołownia po raz ostatni wystąpił w programie 30 listopada 2019 roku podczas finału dwunastej edycji.  

A wy kogo byście chcieli zobaczyć w kolejne edycji "Mam talent"?

Stacja TVN ani Filip Chajzer nie potwierdzili jeszcze doniesień.

BO