Meghan i Harry zamknęli biuro? Oficjalną odpowiedź można uzyskać, pisząc do nich maila

Jaką wiadomość otrzymamy, gdy napiszemy wiadomość na oficjalny adres mailowy byłych książat Sussex? Dowiemy się, czy biuro jest zamknięte.

Z końcem marca Meghan Markle i Harry Windsor przestali pełnić obowiązki królewskie. Tym samym utracili książęce tytuły i zdecydowali się na "niezależność finansową". Pracownicy ich londyńskiego biura zostali zwolnieni już w styczniu, ale dopiero teraz nastąpiło oficjalne zawieszenie działalności. Jaką odpowiedź otrzymamy, pisząc wiadomość mailową do byłych książąt? 

Zobacz wideo Meghan Markle chce na nowo zająć się aktorstwem?

Oficjalne zamknięcie biura Sussexów 

Od 1 kwietnia Meghan i Harry nie pełnią już funkcji książąt Sussex. W styczniu doszli do porozumienia z królową Elżbietą II w związku z wykonywaniem dotychczasowych obowiązków. Na kilka tygodni wyjechali do Kanady, jednak z marcu znów wrócili do Londynu, by pojawić się na kilku oficjalnych imprezach i wydarzeniach, reprezentując rodzinę monarchów. To były ich ostatnie chwile z tytułami książęcymi. Biuro Meghan i Harry'ego zostało zamknięte, czego potwierdzeniem jest automatyczna odpowiedź na wiadomość wysłaną na adres mailowy pary. 

Bardzo dziękujemy za wiadomość e-mail. Biuro księcia i księżnej Sussex zostało już zamknięte.

Pracownicy biura zakończyli swoją pracę już w styczniu. Część z nich pozostała w Pałacu Buckingham, bezpośrednio podlegając królowej. W magazynie "People" czytamy, że Sara Latham, która kierowała zespołem do spraw komunikacji Meghan i Harry'ego, znalazła miejsce w prywatnym biurze królowej Elżbiety

Od początku miesiąca dwór królewski nie będzie oficjalnie ustosunkowywał się do życia i poczynań byłych książąt Sussex, a Meghan i Harry uzyskali upragnioną "wolność" i mogą choć na chwilę odpocząć od szumu medialnego, przeprowadzając się do Los Angeles. 

BWO 

Więcej o: