Irina Shayk przyłapana przez paparazzo na nocnych schadzkach z nowym partnerem. To znany playboy

Irina Shayk ma nowego partnera. Zdjęcia paparazzo potwierdzają plotki, które krążyły w mediach już od dawna. Myślicie, że to coś poważnego?

Irina Shayk przeżyła rozstanie z Bradleyem Cooperem. Modelka dopiero jakiś czas temu na łamach amerykańskiego „Vogue’a” zdecydowała się opowiedzieć, jak zakończenie związku z aktorem wpłynęło na jej psychikę (więcej na ten temat TUTAJ). Okazuje się jednak, że Irina zdążyła już zapomnieć o byłym ukochanym i znalazła pocieszenie u boku agenta modelek, Alima Kavoosima. Teraz ma jednak nowego partnera. W kuluarach od dawna mówiło się, że spotyka się ze znanym playboyem, byłym partnerem Heidi Klum - Vitem Schnabelem. Teraz są na to pierwsze dowody. 

Irina Shayk przyłapana z Vitem Schnabelem

Plotki potwierdziły się. Irina Shayk spotyka się z 33-letnim Vitem Schnabelem. Ten znany mecenas sztuki był związany wcześniej z takimi sławnymi kobietami, jak: Heidi Klum, Demi Moore, Elle Macpherson czy Liv Tyler. Teraz mężczyzna został przyłapany w towarzystwie Iriny Shayk. Zakochani 1 kwietnia pod osłoną nocy wybrali się na romantyczny spacer ulicami Nowego Jorku. Na ich nieszczęście świadkiem schadzki był paparazzo, któremu z ukrycia udało się zrobić kochankom kilka wspólnych fotografii. Kiedy jednak zdali sobie sprawę, że są obserwowani, delikatnie mówiąc nie byli zadowoleni. Tylko spójrzcie na wyrazy ich twarzy.

Bradley Cooper po rozstaniu z Iriną Shayk

Przypomnijmy, że Bradley Cooper również zaczął nowy rozdział w życiu i uporał się już z emocjami związanymi z rozstaniem z piękną modelką. Tabloidy już od dawna rozpisywały się na temat jego nowego romansu. Podobno aktor spotyka się ze znaną aktorką  - Katie Holmes. Szerzej pisaliśmy o tym TUTAJ

Myślicie, że Irina Shayk w końcu znalazła prawdziwą miłość, a jej związek z Vitem Schnabelem przetrwa próbę czasu?

AG