Irina Shayk po raz pierwszy opowiedziała o rozstaniu z Bradleyem Cooperem. "Są dni, kiedy mówię: Nie wiem, co robić, rozpadam się"

Irina Shayk zdecydowała się po raz pierwszy opowiedzieć o rozstaniu z Bradleyem Cooperem. Na tak szczere wyznanie jej fani czekali kilka miesięcy.

Irina Shayk i Bradley Cooper w lipcu 2019 roku postanowili oficjalnie zakończyć swój związek. Wiele mówiło się wtedy o rzekomym romansie aktora z bliską przyjaciółką, Lady Gagą, z którą zagrał w filmie "A Star Is Born". Do tej pory te doniesienia nie zostały potwierdzone, a sami byli partnerzy nie komentowali całej sytuacji. W końcu głos postanowiła zabrać Irina i są to słowa, na które wszyscy czekaliśmy.

Podczas koncertu Lady Gagi, Bradley Cooper wszedł na scenę i wykonał z nią utwór "Shallow":

Zobacz wideo

Irina Shayk o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

34-letnia modelka udzieliła wywiadu dla magazynu "British Vogue". Pojawiła się również na okładce, na której wyglądała bardzo delikatnie i kobieco. Gwiazda nie zamierzała ukrywać, że wywiad nie był dla niej łatwy.

Od dnia, w którym się spotkaliśmy, moja przyjaźń z tobą znaczyła o wiele więcej niż praca. A zostanie wybraną przez ciebie, Edwardzie Enninful, na okładkę "British Vogue" to zaszczyt. Dziękuję za uczynienie mnie częścią twojej wizji i rozśmieszanie mnie, nawet gdy chciałam płakać w trakcie wywiadu - napisała.
 

W wywiadzie Irina zasugerowała, że razem z Bradleyem nie tworzyli udanego związku. Mimo to, cieszy się, że miała szansę z nim być.

Myślę, że do wszystkich dobrych związków wnosimy to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary. Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez B to nowy grunt.

Shayk i Cooper mają dwuletnią córeczkę Leę De Seine. To właśnie modelka opiekuje się dziewczynką i przyznała, że bycie samotną matką nie jest proste.

Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy się budzę i mówię: „O mój Boże, nie wiem, co robić, rozpadam się - czytamy.

Lubiliście ich jako parę?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.