Oscary 2020. Bradley Cooper i Renee Zellweger spotkali się na jednej imprezie. Byli kochankowie nie ukrywali uczuć

Oscary 2020 zostały rozdane. Na gali nie zabrakło największych gwiazd Hollywood, w tym Bradleya Coopera i Renee Zellweger. Pamiętacie, że w przeszłości byli razem? Zobaczcie, jak zachowywali się w swojej obecności.
Zobacz wideo

W tym roku na galę rozdania Oscarów czekali nie tylko fani kina, lecz także ci, którzy śledzą losy Jennifer Aniston i Brada Pitta. Zwolennicy aktorów mieli nadzieję, że ich idole tak jak podczas imprezy SAG Awards okażą sobie czułość, co podkręci atmosferę wokół ich powrotu. Niestety, Jen nie zjawiła się na ceremonii. Jednak mieli oni godnych następców. Przyjaciel Brada, Bradley Cooper, spotkał się po latach ze swoją dawną miłością, czyli Renee Zellweger. Po ich zdjęciach widać, że dalej łączą ich ciepłe stosunki.

Oscary 2020. Bradley Cooper i Renee Zellweger

Ich wspólne ujęcia powstały po tym, jak Renee zdobyła Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za rolę w filmie "Judy". Aktor podszedł do niej i osobiście jej pogratulował. Stanął naprawdę blisko niej i nachylił się, żeby powiedzieć jej miłe słowa. Po ich mowie ciała można stwierdzić, że nie są sobie obojętni, ale ciężko stwierdzić, czy będzie coś więcej między nimi. Chociaż biorąc po uwagę fakt, że Bradley jest wolny (w zeszłym roku rozstał się z Iriną Shayk), a Renee z nikim oficjalnie się nie spotyka, to można układać różne scenariusze na temat ich przyszłości.

Renee Zellweger i Bradley CooperRenee Zellweger i Bradley Cooper Getty Images

Dla wielu wiadomość o tym, że Cooper w przeszłości spotykał się z Zellweger, może być zaskoczeniem. Aktorzy byli ze sobą w latach 2009-2011. Poznali się na planie filmu "Case 39", a gwiazdor nie ukrywał wtedy fascynacji koleżanką. W wywiadach mówił, że zakochał się w niej i to ona sprawia, że z przyjemnością przychodzi do pracy. Co prawda nigdy nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, to paparazzi przyłapali ich kilka razy na romantycznej kolacji. Randki to jednak nie wszystko, bo para kupiła wspólnie willę. Jednak zanim w ogóle Bradley i Renee zdążyli się do niej wprowadzić, rozstali się. Jak podawały zagraniczne media, to Bradley miał podjąć decyzję o zerwaniu z Renee. Ponoć ona jeszcze walczyła o to uczucie, ale w końcu dała sobie spokój.

Chcielibyście, żeby do siebie wrócili?

AW